Sigortalı Nakliyat

Sigortalı Nakliyat ile Sigortalı evden eve taşıma sektörüne nefes aldıran firmamız bu alanda müşterilerine kaliteli ve sorunsuz taşımacılık hizmeti ile Sigortalı Taşımacılık hizmeti vermektedir .

Evden Eve Nakliyat firmaları arasında Sigortalı Nakliyat yapan firmalar azınlıktadır buna bağlı olarak kurulan Nakliyat firması olarak müşterilerimiz beğenisini de kazanmaktayız.

Sigortalı evden eve nakliyat firmaları arasında garantisi ile her türlü zararın arkasında durmayı bilen ve her türlü zararı kendi bünyesinde çözen firmayız. Yaşam tarzınız ile alakalı maddi ve manevi imkanlar sizde kalsın. Biz herkese aynı mesafede yaklaşarak, eşyasının sigortalı bir şekilde taşınmasını sağlıyoruz. Kişi, kurum veya başka bir ayrım yapamadan her işimizi garanti altında yapıyoruz.

Sigortalı Taşımacılık İle Neler Kazanılır?

Olaylara her zaman subjektif yaklaşmak yerine; daha mantıklı hareket ederek, herkesin benimsediği ve doğru bir şekilde yaptığı yöntemleri denemekle olur. Sigortalı eşya taşımacılık hizmeti alarak aşağıda yazılanlar kazanılır:

  • Sonu belli olmayan iş olmaz,
  • Eşyamın başına ne gelir diyerek, strese girmeye son verilir,
  • Firmanın tam kapsamlı sigortalama yapmasıyla risk azalır,
  • Yolda oluşan zararlar ve aksaklıklar size yansımdan hal edilir,
  • Sizin en iyi ve sorunsuz hizmeti almanız %100 tamamlanır,
  • Yetkililer işin başında daha sıkı durur,
  • Takip sistemi kurulur,

ANKA nakliyat, sigortalı ev taşıma ve ofis taşıma hizmeti almak isteyen herkese garantili taşımacılık hizmeti sunar. Garanti altında sizde ev eşyanızı bizimle taşıtabilirsiniz. İzmir ve çevresinde sigortalı evden eve nakliyat hizmetini garantili şekilde sunan tek firmayız. İşimiz sizin taşıma esnasında sorunsuz ve stressiz şekilde taşınmayı atlatmanızı sağlamaktır. Firmamız eviniz taşınırken; elemanlarımızdan oluşan tüm hasar ve ziyanlarınızı karşılar. Kamyonun yolda kaza yapması, eşyanın yanması ve eşyanın çalınması gibi durumlara karşı ise sigortası yapılır. Bu sayede her türlü sorumluluk sizden çıkarak, taşıyıcı ve sigorta firması arasında kalır.

Sigortalı Ev Taşıma

Anka sigortalı ev taşıma şirketi ile taşının. Benim başıma gelmez sakın demeyin. Sizde sigortalı nakliyat ile ev taşıtarak kendinizi ve eşyanızı garantiye alın. Korsan ve merdiven altı firmalara karşı hazırlıklı olun. İyi bir araştırma yapmadan taşınmayın. Piyasada çok sayıda korsan firma var. Sizde bunlardan birine denk gelerek, eşyanızı perişan etmeyin. Biz ANKA evden eve nakliyat olarak garantili ve sorunsuz taşımanın size sözünü ve sözleşme üstünde garantisini veriyoruz. Bizimle sigortalı ev taşıtarak ev taşıma işinizi garantiye alın. Ev taşımak şansa bırakılacak bir iş değil. Hepimizin evinde maddi ve manevi değeri olan çok sayıda eşya var.

Sigortalı ev taşıma firmaları içinde bizim firma olarak yerimiz ve konumumuz çok farkıdır. Bununda sebebini sizde aslında çok iyi anlayabilirsiniz. Standartlara göre hareket etmek yerine, herkesin farklı bir şekilde yapmaya çalıştığı düzene girmek hatadır. Dünya’da herkes her konuda müşteriye verilen zararı karşılamak zorundadır. Bizde bunu sigortalı İzmir ev eşyası taşıma işinde uygulayarak, yeni ve güçlü müşterilerin bizimle taşınmasını sağladık.

Sigortalı Şehirler Arası Taşıma

Şehirler arası sigortalı ev nakliyesi ile size huzur ve rahatlık veriyoruz. Artık şehirler arasında ev eşyanız sigortalı ve garantili olarak ilden ile sorunsuz şekilde taşınacak. Uzun yolda işin başında olamayan müşterilerin artık kafası çok rahat. Araç takibi ve sigortalı hizmet bir arada olunca artık müşteriye işin keyfini sürmek kalıyor.

Evden Eve Taşıma nın yanı sıra Fabrika Taşımacılığı alanında sektörün parlayan yıldızı olan firma ile artık taşınmak daha kolay .

Sigortalı Nakliyat ile ev taşıyarak; İzmir’de herkesin güvenini sağlayan firmamız, bu güvene yaptığı her işin arkasında durarak başarmıştır. Bizden kaynaklı her türlü zararlar en kısa sürede giderilir. Müşteri memnuniyeti bizim için en değerli kavram. Memnuniyet sağlanırsa firmanın da geleceği garanti altına alınmış olur. İyi bir geleceğin yolu garantili evden eve nakliyat hizmetini sigortalı ev taşımayla sunmaktan geçer.

Hizmetlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi almak için bizimle İLETİŞİME geçebilirsiniz.

Hemen Teklif Alın