By: anil Açık: Ekim 26, 2018 In: Menemen Asansörlü Nakliyat, Menemen Evden Eve Nakliyat Comments: 0

Menemen Şehiriçi Nakliyat

Menemen de kurulmuş olan firmamız başta izmir olmak üzere tüm türkiyeye kurumsal ev taşımacılığı hizmeti vermektedir.

Menemen Şehiriçi Nakliyat olarak eşyalarınız ücretsiz expertiz tarafından görülerek detaylar konuşulduktan sonra anlaşma durumunda taşıma işlemi gerçekleştirilir . Menemen şehiriçi Taşıma işlemi nasıl gerçekleştirilir ;öncelikle deneyimli personellerimiz tarafından eşyalar sökülerek paketlenir daha sonra dış cephe asansörü kullanılabiliyor ise eşyalarınızın mobil asansörlerimiz ile taşıma gerçekleşir.Menemen Şehiriçi Nakliyat

Şehir içi Nakliyat Hakkında

Menemen şehiriçi taşımacılık ta rakiplerinden hep bir adım önde yürümüştür buna dayalı olarak referanslarımız bölümünden bizleri analiz edebilirsiniz Sizde kaliteli,güvenli ve Kurumsal Taşımacılık hizmetimizden yararlanmak istiyorsanız ANKA Nakliyat firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Şehiriçi taşımalarda dikkat edilmesi gereken hususlardan bir taneside korsan firmalardır özelikle ege bölgesinde yoğunlukta olan bu firmalar kurumsal firmalara göre daha uygun rakamlar verip sektörün altına üstüne getirmişlerdir buna bağlı olarak müşterilere cazip gelen fiyatlar olduğundan dolayı mağduriyet söz konusu olmaktadır.

Menemen Şehiriçi Nakliyat denilince akla ilk gelen firmamız size kurumsal taşımacılığı başından sonuna kadar yaşatmaktadır.Kentsel dönüşüm projesinde yeni yapılan yüksek katlı binalara taşınmak artık sorun değil Menemen Şehiriçi Nakliyat firması yanınızda son teknoloji asansörlerimizle 15. kata kadar Menemen Asansörlü Nakliyat  hizmeti veren firmamız menemen evden eve nakliyat ta adından söz ettirmiştir.

Menemen Şehiriçi Nakliyat  ege bölgesinin tamamına  asansörlü nakliye hizmeti sağlamaktadır.Menemen Şehiriçi Nakliyat yanısıra şehirler arası nakliyat ve eşya depolama alanında da faaliyet göstermektedir.

Menemen Eşya Depolama

Menemen Şehiriçi Nakliyat dışında eşya depolama alanında sektörün lider firması olmaktadır.1500 m2 alanlarda izmirin her bölgesinde eşya depolama hizmeti vermekteyiz.özel tek kullanımlık balonlu naylonlarla ve karton kutularla eşyalarınız  A dan Z ye sarılarak eşyanızın kaplayacağı alana göre özel odalara konulmaktadır . Fiyat aralığı 300 tl den başlayan fiyatlarla müşterisinin bütçesinide zorlamamaktadır.

Ücretsiz Nakliye Expertizi tarafından eşyalarınızın keşfi gerçekleşir daha sonra sigorta kapsamına girerek sözleşmeler imzalanır böylelikle eşyalarınızın alabileceği her türlü zararda hak talep edebilirsiniz.

Menemen Şehiriçi Nakliyat Hizmetlerimizden yararlanmak için sizde kurumsal Nakliyat Firması İle iletişime geçebilirsiniz.

Leave reply:

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir