Menderes Eşya Depolama

Menderes Eşya Depolama

Menderes Eşya Depolama hizmetleri olarak 2000 yılından bu yana izmir genelindeki müşterilere kaliteli ve ekonomik hizmet vermekteyiz. 1500 m2 alanda eşyalarınız tertemiz bir şekilde muhafaza edilmektedir. Herhangi bir rutubet,nem eşyanıza zarar verecek  daha bir çok etkene karşı tamamen donanımlı önlemlerimizle eşyalarınızı muhafaza ediyoruz .

Menderes Eşya Depolama,sadece depolama alanında değilde evden eve nakliyat sektöründede değerli müşterilerine hizmet vermektedir.Menderes depolama olarak verdiğimiz hizmetler ;

Menderes Eşya Depolama Hakkında

Menderes Eşya Depolama olarak eşyalar evinizden alındıktan sonra tamamen bizim nazarımızda sigortalanmaktadır herhangi bir problem de eşyalarınızın zararı ne ise tarafımızca karşılanmaktadır . Menderes Depolama nelermi yapıyor ; A dan Z ye eşyalarınız naylon patpatlara sarılıyor toz bile girmeyecek şekilde ambalajı yapılıyor.

Menderes Eşya Depolama olarak İzmir merkez ilçelerinde size kesintisiz depolama hizmeti vermekteyiz. Türkiye’nin tüm illerinden gelen eşyalarınızı ANKA Nakliyat depolarında muhafaza altına alabilirsiniz. Birinci önceliğimiz müşteri memnuniyeti oluşturmaktır. Rahat ve konforlu taşıma yanında hijyenik ve güvenilik depolama hizmetiyle İzmir’de nakliyat ve depolama sektöründe lider konuma gelmiş bulunmaktayız. Sizden aldığımız güç ve inançla yolumuzda emin adımlarla yürümekteyiz.

Depolama yapılan eşyalar en ince ayrıntısına kadar sarılır. Açıkta hiç bir eşya kalmayacak şekilde tüm eşyalarınız paketlenir. Mobilya ve beyaz eşyalarınız de monte edilir ve pıt pıt ambalajlar ile hijyenik ve korunaklı şekilde sarılır. Eşyanız da bulunan ufak ve kırılacak eşyalarınız, hijyenik sarma malzemeleriyle sorun gelmeyecek şekilde paketlenir. Koli ve paket üzerine ne oldukları ve nereden alındıkları yazılır. Bu sayede eşyanız yeniden evinize taşındığında yerleştirme sorunu ortadan kalkmış olur. İzmir’in en iyi ev eşyası depolaması ANKA evden eve nakliyat İzmir eşya depolama şirketi tarafından, hijyenik ve güvenli olarak yapılır.

ANKA Depolama

Menderes Eşya Depolama,Bu işler sadece malzemelerin yerini bulmakla bitmiyor. Hizmetin tam anlamıyla yapılması için, iyi bir firma olması gereklidir. Bizim size sunduğumuz hizmet aslında çok iyi ve avantajlıdır. Biz eşya taşıma ve depo ihtiyacınızı bir arada yapmak için bu işe girdik. Eşyayı taşımak için nakliyeciye, muhafaza altına almak için depocuya ve sigorta yapmak için ayrı ayrı insanlara baş vurmaya gerek yok.

Bazı insanlar ve iş yeri sahipleri eşyam nasıl dar merdivenlerden veya yüksek katlardan depoya taşınır? Diye günlerce düşünmektedir.  asansörlü ev taşıma hizmetimiz ile bu soruna kökten çözüm sağlıyoruz. İzmir  kiralık eşya depoları fiyatları için sizde bizimle acilen iletişim kurunuz.

 

Şimdi Ara