Neden AN-KA Nakliyat

İzmir Evden Eve Nakliyat sektöründe yıldızı sürekli parlayan firmamız Evden eve nakliyat,Ofis taşımacılığı ve Eşya Depolama hizmetlerinde değerli müşterilerine sorunsuz ve kaliteli hizmet vermektedir.Ev taşıma ve eşya depolama alanında sıkıntıları fark eden firmamız sektöre giriş yaptığından bu yana müşteri portföyünü arttırmış ve referansa dayalı işleri bu anlamda yoğunlaşmıştır.

AN-KA Nakliyat şirketi işlerini organizeli bir biçimde yürütmektedir.Taşıma gününden önce ücretsiz expertizimiz ev yada ofisinizi incelemeye gelir anlaşma halinde sözleşme yapılarak taşıma günü geldiğinde eşyaya uygun araç yeteri sayıda personel ile adrese yanaşılır.Firmamızın gönderdiği personeller arasında ekip liderleri ile muhattap olunur herhangi bir aksaklıkta firmamız müşterisini tek kişi ile muhattap eder .

Kurumsal Nakliyat şirketleri her zaman işini layiki ile yapar. Taşınma işinden karlı çıkmak için kurumsal nakliyat firmaları ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. Kurumsal bir nakliyat firması ile korsan çalışan bir firmayı ayırt edebilmek için bilmeniz gereken unsurlar şunlar olmalı ;

  • Anlaşma sağladığınız firmanın belirli bir ofisi olmalı
  • K3 taşıma belgesine sahip olmalı
  • Araçları logolu olmalı
  • Personeli kendi bünyesinde çalışan sigortalı personel olmalı

İzmir Nakliyat sektörü şuan gitgide içler acısı bir hal almaktadır bunun başlıca sebepleri ise Korsan firmalardır, korsan firmalara açıklık getirmemiz gerekirse, Bu işten haksız kazanç sağlayanlar yani müşteri ile 3000 tl ye anlaşıp işi herhangi bir firmaya paslayıp suya sabuna dokunmadan cebine koyduğu komisyon ücreti firmamıza göre haksız kazanç olarak algılanmaktadır.Buna bağlı olarak hiç bir kurumsal nakliyat firması müşterisini yarı yolda bırakmaz o işten zarar dahi edilse 1 müşteri 1000 müşteridir anlayışıyla devam eder .

Firmamızın Temel Prensipleri

İzmir evden eve şirketleri arasında işine duyduğu saygı ve bağımlılıkla yolunda emin adımlarla yürüyen firmamız, kaliteli ve güvenceli hizmeti ile erken sürede ege bölgesinde liderliği ele almış ve istatistikler sonucu halkın beğenisini de kazanmıştır . Firmamız ,İzmir Ev taşıma ,ofis taşıma , asansör kiralama ve eşya depolama alanında faaliyetlerini aktif olarak devam ettirmektedir. Kurumsal Nakliyat firması olarak Ege bölgesinde şehiriçi nakliyat şehirler arası nakliyat ve parça eşya taşımacılığı yapan firmamız Ege den başta istanbul, ankara ,Bursa olmak üzere tüm Yurda Nakliyat sevkiyatı yapmaktadır.

Detaylı bilgi almak için iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz .

Hemen Teklif Alın