izmir Mobilya Taşımacılığı

izmir Mobilya Taşımacılığı olarak başta izmir olmak üzere istanbul,bursa,muğla,ankara,denizli,balıkesir ve ege bölgesinin tamamı olmak üzere mobilya montaj ve sevkiyatı yapmakta olan firmamız bu alanda tecrübeli montaj elemanlarından kurulu kadrosuyla değerli müşterilerine hizmet vermektedir.

izmir Mobilya Taşımacılığı

Mobilya nakliyesi yaparken evinizden başka bir yere nakli yada daha mobilyacıdan sıfır aldığınız ürünlerinizi korkmadan bizlere teslim edebilirsiniz .

Nakliye sırasında son teknoloji hidrolik asansörlerimizle yada işinde uzman olan personellerimizle mobilyalarınızın naklini ve montajını gerçekleştirmekteyiz.

Araçlarımızda havalı balon(patpat),battaniye,strafor,köşebent,streç,ambalaj kolisi vs. mobilyalarınızı güvenle paketleyeceğimiz her türlü ambalaj malzemesi bulunmaktadır. izmir Mobilya Taşımacılığı yapmadan önce bizimle iletişime geçiniz.

izmir Mobilya Taşımacılığı

izmir Mobilya Taşımacılığı

Bir çok kurumsal firmanın mobilya nakliyesini gerçekleştiren ANKA Nakliyat,irili ufaklı mobilya taşımalarını da yapmaktadır.Bir organizasyon,otel,fuar vb bir projenizde her zaman yanınızda olan firmamız,küçük ve büyük boy araçlarıyla size hizmet etmektedir.Mobilya Nakliyesi Mağazadan aldığınız mobilya ve ahşap parçalardan oluşan mobilyalarınız için nakliyat hizmeti vermekteyiz.

izmir Mobilya Ustası

Tecrübeli mobilya ustalarımızla müşterilerimize kesintisiz hizmet sunmaktan ödün vermeyen firmamız her türlü montaj veya demontaj işlerinizde yanınızda olmaktadır.

Mobilya ustalarımız kalite yada marka gözetmeksizin her türlü yatak odası, yemek odası, yaşam ünitesi , çocuk odası yada ofis mobilyası gibi tüm mobilya aksamlarını söküp montaj yapmaktadır.

izmir Mobilya Nakliyatı Nasıl Yapılır

izmir Mobilya Taşımacılığında kimseden bilgi almadan önce bizi arayın çünkü bu işi en iyi biz yaparız. Eviniz yüksek kattamı dert etmeyin son teknoloji olan mobil asansörlerimizle 15. kata kadar değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Mobilyalarınızın bir yerden bir yere nakli sırasında mobilyalarınızı kendi bünyemizce sigortalatıp o şekilde taşıma işlemi yapmaktayız ve A dan Z ye sarma işlemi olmadan mobilyalarınızı garantiye almadan taşınılabilir hale geldikten sonra araçlarımızı yüklemekteyiz.

Parça Eşya Nakliyesi

Parça eşya taşıma hizmetlerimiz tüm şehirlere devam etmektedir. Evden eve Ofisden ofise her türlü nakliyat için bizi arayın.

Herhangi bir ev veya ofisin kısmi olarak az sayıda  eşyalarının taşınması olarak bilinen parça eşya taşıma hizmeti az yer kapladığı için daha ekonomik fiyata taşınan bir taşımacılık hizmetimizdir.

İzmirden, İstanbula, ankaraya, antalyaya, muğlaya, bodruma, egeye, doğuya, karadenize her türlü eşyalarınızı uygun fiyatlara taşıyoruz. Araçlarımız birkaç parça eşyayı birleştirerek sefere başlar. Genellikle aynı güzergahta bulunan eşyalar birleştirilir. Böylece hem daha hızlı hemde ekonomik bir şekilde eşyalarınız güvenle yerlerine ulaştırılır.

Ücretisiz danışmanlık almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz. Parasının değerini bilenlerin tercihi ANKA Evden Eve Nakliyat olarak her zaman yanınızdayız.

 

 

Şimdi Ara