İzmir Eşya Depolama

 

İzmir Eşya Depolama firması olarak başta İzmir olmak üzere ege bölgesinin tamamına ev eşyası depolama alanında hizmet vermektedir.İzmir Eşya Depolama

Günümüz şartlarıyla ev kiraları oldukça yükselmektedir işte tamda burda izmir eşya depolama firması sizin yanınızdadır. Uzun süreli seyahate mi çıktınız fahiş rakamlarla kira ödemek yerine Anka depolama firması cüzi bi rakamla sizi bu dertten kurtarsın, Kullanmadığınız eşyalarınız mı var atmaya kıyamıyormusunuz izmir eşya depolama firması gayet uygun ve hijyenik depolarında eşyalarınızı muhafaza etmektedir.

İzmir Eşya Depolama firması

 

İzmir Eşya Depolama, Depolamanın yanı sıra Türkiye geneli Şehir İçi ve Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat hizmetide vermektedir. 20 yılı aşkın bir süredir bu sektörde olan firmamız profesyonelce , güleryüzlü kadrolarıyla işini severek yapmaya devam etmektedir. Sizde ANKA Nakliyatın ayrıcalıklarıyla tanışmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İzmir Eşya Depolama firması olarak nelermi yapıyoruz ; Eşyalarınız ilk etapta streçlendikten sonra Kağıt şilte lerle üstünden bir kat daha geçilir akabinde naylon patpat olarak adlandırdığımız havalı naylonlara sarılır ve taşımaya hazır hale getirilir. Bu işlem yapıldıktan sonra eşyalarınız korunaklı depolarımızda muhafaza edilir.

İzmir Eşya Depolama Hakkındaİzmir Eşya Depolama

Ev eşyası depolama sektöründe öncü kuruluşlardan olan eşya depolama firmamız ev, ofis eşyası depolama, paketleme, nakliyat, taşımacılık hizmetleri kapsamında kullandığı size özel ambalajlama & paketleme materyalleri konusunda da hizmet kalitesindeki titizliği göstermekte olup, eşyalarınızı depoya taşırken her türlü güvenceyi sizlere sunmaktadır. Eşya depolama hakkında ve depolarımız ile ilgili detaylı bilgiler için online iletişim panelimizi veya 7/24 saat aktif olan telefonlarımızla bizlere ulaşabilirsiniz.

1500 m2  olan özel alanlarımızda değerli müşterilerimiz için her eşyaya uygun olarak tasarlanmış depolarımız mevcuttur. 1+1,2+1,3+1,4+1 vs. gibi daha bir çok eşya için tasarlanmış depolarımızda ev,ofis,mağaza depolama hizmetide verilmektedir. Bize ulaşmak için tıklayınız … İzmir Eşya Depolama firması, ev eşyası depolama, ev depolama , izmir eşya deposu.İzmir evden eve nakliyat

Ev   Ofis  Arşiv Fuar  Taşıma Ve Depolama

İzmir eşya deposu olarak özellikle ev hanımlarının atmaya kıyamadığı maddi ve manevi değeri olan eşyalar vardır evinizin kileri yada apartman depoları pek sağlıklı olmadığı gibi eşyalarınız zarar görme şansı çok yüksektir İzmir Eşya Depolama olarak sizleri bu sıkıntıdan çok cüzi rakamlarla kurtarmaktayız.

Eşya Depolama izmir firması Eşya Depolama yanı sıra İzmir Evden Eve Nakliyat,İzmir Asansör Kiralama ve parça eşya taşıma alanında da faaliyet göstermektedir.

Detaylı bilgi almak için BURADAN İletişime geçebilirsiniz. . .