İzmir Asansörlü Nakliyat

Evden Eve Nakliyat artık eskisi gibi kara düzen olmaktan çıkmış ve sektör haline gelmiştir . Hakkıyla yapan var haksız yere kazanç sağlayan var buna bağlı olarak sektördeki boşluğu fark eden firmamız 2000 yılnda sektöre adım atmış ve sektörde çığır aşarak İzmir Asansörlü Nakliyat faaliyetlerine başlamıştır.

İzmir Asansörlü Nakliyat Firmaları arasında En çok tercih edilen şirket olmanın haklı gururunu yaşamaktayız.En çok tercih edilme sebebimiz ise işimizi hakkıyla yapıp verdiğimiz sözler doğrultusunda ilerlemiş olmamızdır buna bağlı olarak referanslarımız ve müşteri portföyümüz artmıştır .Ödülümüzü ise Ege Bölgesinde liderliğe oturarak halkımız bize layık görmüştür.

İzmir Evden Eve Nakliyat Firması olarak Nakliyat ve taşımacılık sektörünün yanı sıra asansör kiralama ve eşya depolama alanlarında da firmamız üst düzey ekipmanları ve tecrübeli personelleriyle hizmet vermektedir.

Yurtdışından tedarik ettiğimiz Hidrolik ve elden kurmalı seyyar asansörlerimizle değerli müşterilerimize taşımacılığın ayrıcalıklarından faydalandırmaktayız. Evden Eve Taşımacılık,özellikle değerli müşterilerimizin korkulu rüyası olmaktadır ve çok stresli bir dönem olmaktadır tüm bunların önüne geçebilmek adına firmamız tüm yükünüzü hafifleterek Tecrübeli personelleri ve üst düzey yönetimi ile hizmete açılmıştır. Eşyalarım kırıldı çizildi derdine son veren firmamız İzmir Asansörlü Nakliyat sistemi ile sizleri bu sıkıntıdan kurtarmıştır.

Yüz yılın icadı olarak tarihe geçen asansörlü nakliyat hizmetiyle; evden eve nakliyat ve taşımacılık işleriniz daha hızlı ve kolay yapılır veya istediğiniz adres kiralık asansör yollanır. Her türlü taşıma ihtiyacınız için 7 gün 24 saat asansörlü taşıma ve asansör kiralama hizmeti verilir.

Müjde! Kolay ve hızlı bir şekilde taşınmanın yolu artık Asansörlü nakliye hizmeti almaktan geçiyor. Her türlü taşımacılık işlerinizde çiziksiz, hasarsız ve temiz bir hizmet almak istiyorsanız, son teknolojiye sahip olarak üretilen en yüksek katlara çıkabilen nakliye asansörleri ile hizmet almalısınız. İzmir evden eve nakliyat sektöründe yenilikleri ile size fark yaratan, ANKA taşımacılık firması ile sizde taşının. Aşağıda asansörlü ev taşıma ile neler kazanırsınız görelim:

  • Bina’da veya apartmanda yaşayan komşular rahatsız olmaz,
  • Daha az eleman gerektiğinden dolayı maliyet azalır,
  • Bu sistemde ekip sayısı az olur,
  • Gürültü ve her hangi bir kirlilik söz konusu olmaz,
  • Eşyanızın hijyene uygun taşınması sağlanır,
  • Bina arasında taşınmadığından sağa sola çarpmaz ve eşya zarar görmez,
  • Kısa zamanda bittiğinden dolayı vakit tasarrufu yaparsınız,
  • Çizik, zarar, eşya hasarı kesinlikle olmaz,

Peki asansörlü nakliyatın avantajları nelerdir?

Asansörlü nakliyat hem zamandan hem de iş gücünden tasarruf etmeyi sağlamaktadır. Eşyaların direkt olarak evden asansör aracılığı ile araçlara yüklenmesi ve daha sonra yine doğrudan araçtan yeni taşınılan daireye aktarılması iş gücünden tasarruf etmeyi sağlamaktadır.

Asansörlü taşımacılık ile eşyalarınız geleneksel taşımacılığa nazaran daha güvende olmaktadır. Çünkü eşyalar, klasik yöntemle taşınırken oraya buraya çarparak darbe alabilir. Asansörlü taşımacılık ile tüm bu riskler de ortadan kalkmaktadır.

Asansörlü nakliyat hizmetleri diğer hizmetlere oranla daha hızlı gerçekleşmektedir. Böylece zamandan da tasarruf edilir.

Asansörlü nakliyat hizmeti sayesinde yüksek binalara taşınma işlemleri de rahat bir şekilde yapılabilmektedir.

İzmir Asansörlü NakliyatAsansörlü Nakliyat Sırasında Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Bir evden eve nakliyat firması ile asansörlü nakliyat hizmeti için anlaşmadan önce mutlaka o firmanın referanslarını incelemek gerekmektedir. Bunun yanı sıra:

-Firmanın asansörlere gerekli bakım yapıp yapmadığına da dikkat etmek gerekmektedir. Asansörlerin halatları mutlaka sağlam olmalıdır, aksi takdirde halat koparak eşyaların düşmesine neden olabilir.

-Firmanın araçlarının durumu da kontrol edilmelidir. Taşınmaya uygun kamyonlar yoksa o firmayla anlaşma sağlanmamalıdır. Aksi takdirde eşyalarınız yolculuk esnasında zarar görebilir.

-Firma mutlaka alanında eğitimli ve uzman elemanlarla çalışmalıdır.

Bahsettiğimiz tüm bu kriterler İzmir anka Nakliyat’ta mevcut olduğu için eşyalarınızı gözünüz arkada kalmadan firmaya teslim edebilirsiniz.

Hemen Teklif Alın