Neden ANKA Nakliyat Şirketi

Hakkımızda verilen kararlar

Nakliyat sektöründe sürekli yıldızı parlayan Anka Nakliyat değerli müşterilerine Ev,ofis,arşiv,parça eşya taşıma ve depolama hizmeti sunmaktadır.Ev taşıma ve ofis taşıma işleminde birçok sorun olduğunu gören firmamız 2000 yılında sektöre giriş yapmış ve referanslarıyla halkın gönlünde taht kurmuştur.İnsanlar artık nakliye sektöründe çaresiz hale getirilmiştir ANKA nakliyat firması tüm bu algıyı yok edebilmek adına sizler için kurulmuş bir şirket haline gelmiştir.Hakkımızda Buna bağlı olarak yapılan her işin her emeğin bir ödülü yada karşılığı vardır bizim ödülümüzü halkımız verdi Ege bölgesinin tamamını ele alırsak zirveye oturduğumuzu çok net bir şekilde söyleyebiliriz.

Anka Nakliyat şirketi Ev ve Ofis taşıma işlerini organizeli yapmaktadır.Anlaşmalar yapılmadan önce ücretsiz expertiz hizmetimiz olmaktadır eşyalarınız görüldükten sonra anlaşma halinde sözleşme yapılarak eşyalarınız sigortalı ve garanli taşıma kapsamına girmektedir.Taşıma günü ambalaj malzemeleri,uygun boyutta araç ,yeterli sayıda personel ve mobil asansörlerimizle adreste olunur.

Tedbiri elden bırakmayan firmamız uzman ve profesyonel kadrolarla devamlı işinizin takibini yapar. İzmir nakliyat firması ile evden eve nakliyat ve şehirler arası parça eşya taşıma işleriniz uygun rakamlarla kaliteli olarak yapılır.

Anka Nakliyat Çalışma Prensipleri

 • Kaliteli ve itinalı taşımacılık tüm taşıma işlerinde iş ayrımı yapılmadan uygulanır .
 • Sorunsuz hizmet anlayışıyla ilerleyen firmamız her hangi zarar yada ziyanda müşterisini mağdur etmeden zararı karşılar .
 • Verilen yada konuşulan saatte adreste olur.
 • Kendi bünyemizde yetiştirdiğimiz personellerle hizmet vermekteyiz.
 • Şirketimiz kesinlikle 3. şahısları araya koymaz üst düzey yöneticilerimiz tarafından memnuniyetiniz yada şikayetlerinizi iletibilirsiniz .
 • Taşıma personellerimizle tek tip üniforma ile adresinizde olur
 • Logolu araçlarımız haricinde adresinize araç göndermeyiz böylelikle büyük ölçüde güven sağlamış oluruz .

Kurumsal Evden Eve Nakliyat

İzmir de kurumsal taşıma şirketleri oldukça azdır .Bundan dolayı taşıma şirketleri ile asansörlü taşıma şirketleri birbirine karışmıştır buna bağlı olarak ANKA Nakliyat şirketi müşterilerine Kurumsal taşıma konusunda güven vermiştir.

Taşınmaya karar vermeden önce seçeceğiniz firmalara yada şirketlere çok dikkat etmelisiniz zira bu dönemde korsan firmalar yoğunlukta merdiven altı ve korsan firmalarla , kurumsal taşıma şirketlerini ayırt edebilmeniz için gerekli bilgiler ;

 1. Taşınacağınız firmaya ait belirli bir adres
 2. Firmanın logolu araçları
 3. sigortalı personeli
 4. k1 yada k3 yetki belgesi
 5. vergi levhası
 6. kamyoncular derneği üyesi gibi

Birçok etken kurumsal şirketler ile korsan firmaları ayırt etmenize yardımcı olabiliri. Sizde sorunsuz bir taşıma istiyorsanız Kurumsal nakliyat firması ile iletişime geçebilirsiniz.

Hakkımızda