Fabrika Taşımacılığı

İzmir Evden Eve Nakliyat firması , Nakliyat ve depolama nın yanı sıra Fabrika Taşımacılığın da da verdiği sorunsuz ve kaliteli hizmet ile Ege bölgesinde gözde firma haline gelmiştir .Fabrika Taşımacılığı yaptırmak istiyorsanız bizden fiyat almadan taşıma yaptırmayınız.

Kurumsal taşımacılık hizmetlerinin öncü firması olan ANKA nakliyat ile güvenli ve kaliteli fabrika taşımacılığı. Deneyimli ve eğitimli kadromuzla fabrikanızın eşyalarını bir yerden diğer yere özenle ve hasarsız bir şekilde nakliye etmek için size bir telefon kadar yakın olduğumuzu öncelikle belirtmek isteriz.İş kaybınızı en aza indirmek ve yeni fabrikanızda biran önce işinize başlamanızı istiyorsanız arayın hemen taşıyalım.

  • Fabrikada bulunan makinalar ambalajlanır ve taşınır
  • Ofis içerisindeki elektronik malzemeler ambalajlanır ve taşınır.
  • Ağır yükler forklift ile araca yüklenir
  • Bilgisayar ve benzeri dijital aletler ambalajlanır ve güvenli bir şekilde taşınır.

Fabrika Taşımacılığı

ANKA Nakliyat fabrika taşımacılığı için özel eğitim almış ekip ve ekipmanlarıyla daha konforlu bir fabrika taşımacılığı sunmuştur. Fabrika taşımacılığında ilk etapta fabrikanın ofis bölümü avrupadan ithal pet graft kağıtlarla ambalaj yapılarak taşınır. Daha sonra fabrikanın çalışma bölümleri önemli bir titizlikle taşınır. Stantlar sökülür   Diğer tarafta aynı şekilde kurulur. Stant içerisindeki malzemeler ise toplanır diğer tarafta stant içerisine yerleştirilir. Paletli ürünler ve fabrikanın makineleri için ise ANKA Nakliyat liftli araçlar ile taşıma yapmaktadır.

İzmir Fabrika Taşımacılığı

Fabrika Taşıma Hizmetlerinin Ağırlığını Bilen Bir Firmayız! Fabrika taşımacılığı, diğer taşımacılık hizmetlerine benzememektedir. Zaten birçok nakliyat şirketi bu iş geldiğinde uzak dururlar. Çünkü sadece işçi gücü ile hareket edilip yapılabilecek bir iş değildir. Firmamız ise bu işi rahatlıkla gerçekleştirebilecek tüm şartlara sahiptir. Gerekli belgeleri de alarak yasal bir şekilde istemiş olduğunuz taşıma hizmetleri gerçekleştirebiliriz. 1995  yılında kurulan firmamız İzmir in birçok bölgesinde hızla gelişip fabrikaların kurulması ile 2005 yılında bu alanda tecrübe kazanmaya başlamıştır. Bu yüzden firmamızın günümüze kadar geçen sürede epeyce bir tecrübesi olmasından dolayı fabrikanızı taşıtırken firmamızdan fiyat teklif de önerilerde alabilirsiniz. ANKA  nakliyat ile çalışmak zorunda değilsiniz. Firmamız her zaman müşterisi olsun yada olmasın her zaman öneriler ve tavsiyelerde bulunurlar.   Daha detaylı bilgi sahibi olmak isterseniz firmamızın kurumsal web adresini tıklayarak detaylı bilgi sahibi olabilir.

Hemen Teklif Alın