Çiğli Evden Eve Nakliyat

By ANKA Nakliyat In Evden Eve Nakliyat 1 Comment

İzmir de faal ve sürekli aktif olan yaz kış demeden yılın dönemi sizlere hizmet vermekteyiz. Çiğli evden eve nakliyat talebinizi aldıktan sonra taşınacak olan eşyalarınızın fiyatlandırması işleminin doğru bir şekilde yapılabilmesi ve sizin için en uygun fiyat teklifinin sunulabilmesi için eşyalarınızın taşınacağı yere ücretsiz ekspertiz personeli göndermekteyiz. Hiç bir şekilde ara vermediğimiz işlerimizde amacımız tamamen mutlu müşteri memnuniyeti güvenli taşımacılıktır. Firma geçmişimiz itibari ile İzmir Anka Nakliyat sayısız taşıma yapmış ve müşteri şikayeti de neredeyse hiç olmayan nakliyat firmalarından biridir. Bize güvenip uzun yılladır her taşınma sürecinde izmir evden eve nakliyat işlerinde bizleri tercih eden müşterilerimize teşekkürü borç biliriz.

Eğitimli Personellerle Çiğli Evden Eve Nakliyat

İzmir evden eve nakliyat hizmeti sunan firmamız her ilçede kaliteli hizmet vermektedir. Çiğli ilçesinde de aynı kalitede ve hızda nakliye ve taşımacılık sunmaktadır. Çiğli’de neredeyse binlerce taşımacılık sunan firmamız nitelikli, eğitimli personelleri ve uzun yıllardır taşımacılıktaki deneyimi ile sizlere özel hizmet sunmaktadır. Personel seçimi konusunda son derece hassas davranan www.izmirnakliyat.org yöntemimiz müşteri ilişkileri kuvvetli olmayan ve işini ciddi seviyede yapmayan personelleri kadrosunda tutmamaktadır. Tüm personelimiz İzmir de firma merkezimizde sürekli hizmet içi eğitimden geçmektedir. Çiğli Evden Eve Nakliyat bizleri arayıp taşımacılık hizmeti isteyen her tüketiciye aynı kalitede destek vermekteyiz.

Çiğli Evden Eve Nakliyat Hizmet Birimlerimiz

  • Çiğli Evden Eve Nakliyat
  • Çiğli Ofis Taşımacılığı
  • Çiğli Şehirler Arası Nakliyat
  • Çiğli Mağaza Taşımacılığı
  • Çiğli Daire Nakliyat
  • Çiğli Okul Taşımacılığı
  • Çiğli Asansörlü nakliyat

Sigortalı Çiğli Evden Eve Taşımacılık

Personelimiz taşınacak olan eşyalar için gerekli olan incelemeleri,  taşıma hizmeti esnasında kullanılacak malzeme miktarı ve giderlerini, eşyaların taşınabilmesi için en uygun araç  seçimi, hizmeti yerine getirebilecek personel sayısı ve her hizmetimizde olan ve oluşabilecek sorunlara karşı sizi garanti altına almayı amaçladığımız sigorta bedeli gibi verileri hazırlamaktayız.

Her aşamasında sürekli denetlenen nakliyat sürecinde hatayı en aza indirecek denetlemeli her daim yapmaktayız. Kadrolarımızda paketleme uzmanından, teknik personele, mobilya ustasından, elektrik teknisyenlerine kadar uzmanlığı son derece yüksek elemanlar görev almaktadır. Çiğli Evden Eve Nakliye talebinizi hiç vakit kaybetmeden hemen bizlere ulaştırın sizlere aynı gün içinde hizmet sağlayalım.

Çiğli evden eve nakliyat firmaları arasında rakipsiz ve modern iş anlayışı ile daime güven dolu taşımacılık sunmuştur.”Her taşınma kendi taşınmamızdır” düşüncesi ile hareket etmekteyiz çünkü; bir aile nakliyecisi olmanın hedefindeyiz bizim için bir müşteri bin müşteridir.Referans üzerine çalışan Çiğli evden eve nakliyat firmamız şimdi size bir telefon uzaklığındadır.

Denize Çiğli Evden Eve Nakliyat sahili olmayan Çiğli ilçesi’nde çok sayıda tarihi eser, işyeri, modern ticaret merkezi, kültür ve sanat merkezi bulunmaktadır.

Evden Eve Nakliyatta Dikkat Edilmesi Gerekenler

Evden eve taşınırken dikkat etmeniz gereken 6 adım vardır. Bu adımlar sırasıyla Taşınmanın Planlanması, Eşya Listesi Hazırlamak, Firma Seçmek, Sözleşme İmzalama, Nakliye Sigortası Yaptırmak ve Eşyaların Paketlenmesidir. Bu adımlar dikkatli bilinçli olarak yapılması taşınma maliyetlerini ve stresini azaltacaktır.

Taşınma Planı:

Taşınmaya hazırlanmanın ilk adımı planlamayla başlar. Taşınmaya en az 4 hafta önceden hazırlık yapılmalı ve evden eve nakliyat bitene kadar tüm aşamalar belirlenmelidir. Yeni ev ne zaman tutulacak, evden eve nakliyat firması ne zaman kararlaştırılacak gibi önemli aşamaların ne zaman yapılacağı belirlenmelidir. Taşınma planı sizi olası gecikmeler ve ertelemelerden doğacak aksilik ve maliyetlerden kurtaracaktır. Sizin için hazırladığımız Evden Eve Taşınma Planını buradan indirip kendi planınızı oluşturabilirsiniz.

Eşya Listesi Hazırlama:

Taşınmadan önce hangi eşyalarınızı yeni evinize götüreceğinizi kararlaştırın. Kolilere konulacak eşyalar dışında diğer tüm eşyalarınız içi eşya listeleri oluşturun. Hazırlayacağınız kolileri numaralandırın ve eşya listesine ekleyin. Taşınma bittikten sonra eşyalarınızı kolayca gözden geçirip eksik olup olmadığını tespit edebilirsiniz. Hazırladığınız eşya listesini firma ile yaptığınız sözleşmeye ekleyerek olası eksik eşyalarınızı nakliye firmasından istemeniz ve ispatlamanız kolaylaşacaktır.

Evden Eve Nakliyat Firması Seçmek:

Evden eve nakliyattın en önemli aşaması nakliye firmasına karar verme aşamasıdır. Firmalara karar verirken tek referansınız evden eve nakliyat fiyatı olmasın. Seçeceğiniz firmaya karar verirken arama motorlarında ilk sıralarda bulunan birçok evden eve nakliyat firmasının sadece komisyonculuk yaptıklarını ve sizinle anlaştıktan sonra en iyi fiyatı veren firmayı taşınma günü kapınıza göndereceğini unutmayın. Evden eve nakliyat firması seçerken şunlara dikkat edin. 1. Firmanın internet sitesinde araç resimlerinin olmasına özen gösterin ve araç üzerindeki yazıların gerçek olduğundan emin olun.

2. Firma iletişim sayfasında firma ile ilgili yeterli bilgi olmasına özen gösterin. Sabit telefon, adres, firma yetkilisi ad soyadı gibi…

3. Firmanın sizin bulunduğunuz şehrin firması olmasına özen gösterin.

4. Firma yetki belgelerini inceleyin ve yetki belgesinde yazılı ünvanı Türkiye Sicil Gazetesinde araştırın.

Evden Eve Nakliyat Sözleşmesi:

Karar verdiğiniz evden eve nakliyat firması ile mutlaka sözleşme yapın ve sözleşmede hoşunuza gitmeyen maddeleri değiştirin. Tüm eşyalarınız emanet etiğini unutmayın ve sözleşmeye es geçemeyin

Evden Eve Nakliyat Sigortası:

Evden eve nakliyat firmalarının sigortalı nakliyat dedikleri sigorta Tam Ziya sigortasıdır. Bu sigortasının kapsamı kaza sonucu tüm eşyalarınızın araç ile beraber ziyanını kapsar. Kırık ve çizikler sigorta kapsamında değildir. Nakliye sigortaları ile ilgili daha fazla bilgi için linki takip edin.

Eşyaların Paketlenmesi:

Eşyaların paketlenmesinde göz önünde bulundurmanız gereken en önemli nokta paketlemesini sizin yaptığınız eşyaların paketleme hatası sonucu hasar alması halinde firma sorumluluk kabul etmeyecektir. Bu nedenle ufak tefek eşyaları kendiniz paketleyebilir ancak beyaz eşya ve mobilyaların paketlemesini firmanın yapmasını isteyin. Eşyaların paketlenmesi ile ilgili daha fazla bilgi burada.

Paketlemenin önemli adımlarından biride paketlenen eşyaların ve kolilerin etiketlenmesidir. Uyarı etiketleri taşımayı gerçekleştiren ekibe o eşya ya nasıl davranmaları gerektiği ile ilgili çok önmeli bilgiler verir. Eşyanın taşınma ve araca istiflenmesinde uyarı etiketleri çok önemli bir rol oynar ihmal etmeyin.

Çiğli evden eve nakliyat

İlgili aramalar : çiğli evden eve nakliyatçılar, çiğli evden eve nakliye firması, çiğli evden eve taşıma şirketi, çiğli evden eve nakliye iletişim, çiğli evden eve nakliyat telefonu, en uygun çiğli evden eve nakliyat, ucuz çiğli evden eve nakliyat, kaliteli çiğli evden eve nakliyat, çiğli evden eve, çiğli nakliyat

Sosyal Medyadan Bize Ulaşın ANKA NAKLİYAT

İnstagram

Facebook