Buca Eşya Depolama

Buca Eşya Depolama

Buca Eşya Depolama 1700 m2 alanda güvenilir ve kapalı depomuz ile sizlere depolama hizmeti sunuyoruz.

Ev bulamama, ev tadilatı gibi durumlarda koyacak yer bulmakta güçlük çektiğiniz kısmi veya bir evin bütün eşyası olması halinde, eşyalarınızı havalı naylon, ip, karton koli ve mukavva-sunta silindirik fıçılara koymak sureti ile paketleme işlemleri gerçekleştirilir ve liste halinde teslim alıyor ve daha sonra bir hafta öncesinden bildirmeniz halinde liste halinde teslim ediyoruz…

Depolanan eşyalar için artık hiçbir yer değişikliği söz konusu olamaz. Eşyalar uygun bir biçimde yerleştirildikten sonra üstleri uygun ambalaj malzemeleriyle örtülür, tahta konteynerlara konulması uygun görülen eşyalar konteynerlara yerleştirilir numaralandırılır ve sandıklar teslimata kadar açılmayacak bir şekilde mühürlenir veya kilitlenerek paketleme ve muhafaza işlemi tamamlanır. Depomuzun tamamı raflı ve adresli stoklama düzenine göre tasarlanmıştır ve tüm ekipmanlar mevcut bulunmaktadır. Depomuzda 7/24 güvenlik hizmeti mevcuttur ve yangın önlemi ile tüm risklere karşı sigorta uygulamaları vardır.

Depolama esnasında hiçbir türlü tozlanma , kirlenme , böceklenme , rutubet kapma gibi bir aksilik yaşanmayacaktır. Zira depolarımız periyodik olarak havalandırılmakta ve ilaçlandırılmaktadır.

Depolama fiyatı sizin istekleriniz doğrultusunda hesaplanır. Uzman kişi sizinle depolama koşullarını konuşur ve sizin isteklerinize göre size fiyat sunar. Uygun bulursanız depolama konusunda sizinle anlaşma yapar ve belirttiğiniz saatte eşyanızı depolamak amacıyla alır.

Eşya Paketleme

Evden eve taşıma‘da en önemli unsurlar; demontepaketleme, ambalajlama, yerleştirme ve en son montaj işlemleridir. Bu işlemler aceleye geldiği takdirde veya işinin ehli tarafından yapılmadığı zamanlarda sizin için değerli olan eşyalarınız telafisi olmayan zararlara uğrayabilir. Nakliye firmamız kendi bünyesinde demonte ve monte işlemlerini bilen marangozluk eğitimi almış profesyonelleri barındırmaktadır. Sizin için değerli olan eşyalar bizim için de değerlidir. Her mobilya kendi yapısına en uygun ambalaj ile kaplanarak özenle nakliye aracına yerleştirilir. Her konuda olduğu gibi paketleme aşamasında da Hijyen temel prensibimizdir. Hiç bir şart altında bir tane eşyanız bile düzgünce paketlenmeden araca yüklenmez.

Evden Eve Taşıma güvenliği için taşınan ürün niteliğine göre karton, metal, ahşap veya plastikten yapılmış paketleme ambalajlarına sarılır. Bütün bu aşamalar işinde uzman kişilerce sistematik bir şekilde gerçekleştirilir.
Özel ithal edilen ambalaj malzemesine sarılan bu kırılabilecek eşya daha sonra kutulanarak nakledilir. Eşyalar ile ilgili envanter listesi oluşturulup aynı kayıtlar kutular üzerine de işlenir.
Her ekipte montör elemanları bulunur. Bu elemanlar gardrop ve beyaz eşyayı demonte edip nakledip montajını yaparlar. Paketlerin açılması, eşyaların kurulumu ve montaj işlemleri bittikten sonra eşyaların yerleştirilmesi işlemine geçilir. Size ise sadece seyredip kahve içmek kalır.

Kullanılacak ambalajlama malzemesinin kalitesi müşterinin tercihine göre değişmektedir.

Mutfak Eşyası ve Mobilyalarınızın Paketlenmesi ve  Ambalajlanması

Mutfak ve Vitrin malzemeleri ve beyaz eşyalarınız kaliteli ambalaj malzemeleri ile sarılarak paketlenir. Gardolap, Komidin Giysileriniz askılı kutular ile itinalı taşınır. Ütüsüz kıyafetleriniz ise türüne göre kolilere yerleştirilir.

Koltuk Takımları

Koltuk takımları küçültülerek taşımaya elverişli hale getirilir. Daha sonra streç ambalaj ile hijyenik bir şekilde sarılır. Nakliye işlemi tamamlandıktan sonra tekrar monte edilip istediğiniz yere bırakılır.

Elemanlarımız  paketleme ve evden eve taşıma esnasında daima özenle çalışırlar. Öyle ki anısı olan eşyaların zayii durumunda hiçbir zaman yerine konulamayacağını çok iyi bilirler.

Depolama Ev Depolama

Firmamız kaliteli faaliyetlerine devamlı olarak gelişmeye ve büyütmeye devam edecektir.  Öncelikli olarak şehir içi nakliyecilik faaliyetlerinde işlemlerini eksiksiz olarak uygulayan Buca eşya depolama her geçen gün kalitesini üst düzeylere ulaştırabilmektedir. Şehir içi taşımacılığı hizmeti ile hizmet hayatımıza giren firmamız taşımacılık sektörü alanında her zaman üstün yetenekleri ve teknolojik donanımı ile çok daha kaliteli düzeye ulaştırabilmektedir.

Buca Nakliyat Depolama, Yeni Yüzyılda Yeni Taşımacılık

Firmamız lojistik faaliyetleri ile beraber her koşulda yeni müşterilere ulaşmaya devam etmektedir. Buca Depolama Firmaları konusunda her daim doğa koşullarına saygılı bir firma olarak yer almaya devam ediyoruz. Firmamız yer alan personelimiz ile birlikte devamlı olarak taşımacılık konusunda yetiştirmelerimizi sürdürüyoruz. Firmamız nakliyat işlemleri ile beraber içerisinde barındırdığı teknolojik ekipmanları ve personeli sayesinde yeni yüzyılın en iyi taşımacılık şirketi olarak bulunmaya devam etmektedir. Taşımacılık alanında pek çok hizmete firmamız aracılığı ile kolaylıkla inceleme imkânına erişebilirsiniz.

Buca Depolama Şirketleri, Sağlıklı Depolamayı Önemsiyoruz

Balçova Eşya Depolama Günümüzde şirketimizi her koşulda Avrupa standartlarında hizmet vermeye devam etmektedir. Taşımacılık konusunda da kaliteli faaliyetlerini sizlerle buluşturan Buca depolama şirketleri için diğer proje ve lojistik alanlarında ihtiyacınız olan her türlü yenilikçi hizmetlerini sizlere getirmeye devam etmektedir. Firmamız da yer alan araçlarımızın bakım ve onarımı her zaman başarılı bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Hijyen koşulları doğrultusunda firmamız araçların içini her taşıma işlemi sonrasında temizlenmektedir.

Son zamanlarda özellikle İzmir bölgesinde gerçekleşen kentsel dönüşümden dolayı taşımacılık sektörü büyük bir ivme kazanmıştır. Kimi insanlar ev eşyalarını yeni aldıkları başka dairelere taşırken kimi insanlarda depolama hizmetinden yararlanmak istemektedir. İşte bu hizmeti karşılamak için siz değerli iş ortaklarımıza yardımcı olabilecek bir nakliyat şirketi olarak karşınızdayız.

Buca Eşya Depolama Firmamız depolama hizmetlerinde Buca ve Narlıdere bölgelerinde antrepoları ve İzmir ‘in bazı bölgelerinde de küçük çaplı depolar kurmuştur. Eşyalarınızı güvenle depolayan bir depolama firması olan Anka nakliyat siz değerli müşterilerimizin ne zaman almak isterse o zamanda kapınıza getirerek aynı titizlikle eşyalarınızı evinizde kurup yerleştirmektedir.

Buca Eşya Depolama

Ev eşyası depolama konusunda büyük bir titizlikle hareket eden firmamız ön inceleme için evinize gelerek eşyalarınız ile ilgili gerekli detayları analiz ettikten sonra profesyonel ekibi ve geniş araç filosu ile gelerek tüm eşyalarınızı de monte ettikten sonra düzgün bir şekilde paketleme işlemlerini yaparak eşyalarınızı firmamızın güvenli ve kaliteli depolarında muhafaza etmektedir. Balçova eşya depolama alanında öncü firmalarından olan şirketimiz en ekonomik fiyatlarda en kaliteli depolama hizmetleri vererek depolama firmaları arasında en iyi depolama alanlarına sahiptir. Yurt dışına çıkacak olan akademik ya da lisans personelleri için indirimli depolarımız bulunmakta ve geri dönüldüğünde teslim ettiğiniz gibi alma imkanı sunmaktadır.

Detaylı bilgi için Anka Nakliyat ile iletişime geçerek  sizlere yardımcı olmak için bekleyen temsilcilerimize danışabilirsiniz.

Daha detaylı bilgi için lütfen BURADAN  iletişime geçiniz.

Şimdi Ara