By: anil Açık: Ekim 25, 2018 In: Aliağa Asansörlü Nakliyat, Aliağa Evden Eve Nakliyat Comments: 0

Aliağa Şehirler Arası Nakliyat

Aliağa Şehirler Arası Nakliyat 2000 yılından bu yana nakliyat sektöründe değerli müşterilerine çözüm ortağı olmaya çalışmıştır.

Aliağa Şehirler Arası Nakliyat deyince akla her zaman olumsuzluklar gelmektedir acaba yine kötü bir firma mı çıkacak karşımıza doğal olarak müşteriler olumsuzlukları gördüğü için düşüncelerinde haklılar UNUTMAYIN ki doğru adrestesiniz Türkiye nin en kurumsal ve en kaliteli firmasına Hoşgeldiniz. . .Aliağa Şehirler Arası Nakliyat

Aliağa Şehirler Arası Nakliyat Firması

Aliağa Şehiriçi Nakliyat ta olduğu gibi Şehirler Arası Nakliyat ta da aktif bir şekilde hizmet vermeye devam etmektedir. Evden Eve Nakliyatın yanı sıra Eşya Depolama ve Asansör Kiralama hizmetlerinde de lider firma olmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

Aliağa Şehirler Arası Nakliyat yukarıda da bahsettiğimiz gibi Korsan ve Korsancılığa karşı dik duruşuyla sektörün ve müşterisinin beğenisini kazanmıştır.Özellikle şehirler arası taşımacılıkta müşterilerimiz müzdarip olduğu konulardan biride eşyaların aynı araç içinde itile kakıla gitmesidir yada sigortasız taşıma vb. birçok etken . . .

Aliağa asansörlü nakliyat hizmetlerimizden yararlanmak için linke tıklayabilirsiniz.

Aliağa Şehirler Arası Nakliyat Bunlardan kurtulmak adına başlattığı ücretsiz expertiz kampanyasıyla bu firmaların bir adım önünde yürümüş ve kurumsallığa imza atmıştır.

Ücretsiz Expertiz hizmetimizin size kazandıracağı unsurlar ;

  • Güven
  • Strateji
  • Sözleşme
  1. öncelikle eşyalarınız expertiz arkadaşımız tarafından görülür kat sayıları ve eşyalarınızın evde ki durumu görülerek bir fiyat çıkarılır bu sayede her iki taraf için güven sorunu ortadan kalkmış olur.
  2. Daha sonra dış cephe asansörü kullanılabilirmi ,eşyalarınızın ambalajlama,toplama ve montalama hakkında görüşmeler açığa çıktığı zaman stratejiyi belirlemiş oluruz.
  3. Tüm bunlar yapıldıktan sonra her iki taraf için anlaşma sağlandığında sözleşmeler imzalanır ve şehirler arası taşımacılıkta herhangi bir problem ile karşılaşıldığı takdirde hak talep edilebilir.

Aliağa Eşya Depolama Hakkında

Aliağa Şehirler Arası Nakliyat yanı sıra eşya depolama konusunda da tam gaz yola devam etmektedir. 1000 m2 alanlarda depolama yapmakta olan firmamız tek kullanımlık özel balonlu naylonlarla sarılır ve ALLIANZ sigorta güvencesiyle saklama alanlarımıza bırakılır.Eşyaların durumuna göre özel odalar Dep oda sistemini kullanan tek firma olan  Aliağa Nakliye bu alanda da faaliyetlerini başarılı bir şekilde sürdürmektedir.

Sizde Aliağa Şehirler Arası Nakliyatın ayrıcalıklarından faydalanmak istiyorsanız bizlerle iletişim kurabilirsiniz . . .

 

Leave reply:

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir