Skip to Content

Category Archives: İzmir nakliyat

Güzelyalı Evden Eve Nakliyat

Kiracı olmak veya yeni bir av satın alındında taşınmak yada işyerini başka bir yere nakil ettirmek sizler için oldukça zahmetli ve sıkıcı gelebilir. Güzelyalı Evden Eve Nakliyat firmamız bu zor ve sıkıcı anlarınızda sizlere tam anlamıyla profesyonel bir taşıma, güler yüzlü samimi bir hizmet, hızlı ve nitelikli taşımacılıkla destek olur.

İzmir evden eve nakliyat işlerinde yılların tecrübesine hakim Anka Nakliyat müşteri ilişkileri konusunda son derece hassas davranmakta ve gerekli iletişimi en iyi şekilde yönetmektedir. Nakliyat alanında yaşanan sorunlar bir çok kişi tarafında bilinmekte olup bizlerde firma olarak kendi payımıza düşeni alıp gerekli altyapımızı, firma profilimizi buna göre düzenlemiş bulunmaktayız.

Güzelyalı Nakliyat İşlerinde Tecrübenin Adresi Anka Nakliyat

Hem uygun fiyatı hemde detaycı yaklaşımı sizlere bugüne kadar sorunsuz nakliyat hizmeti sağlayan firmamız Güzelyalı semtinde taşınmanızı gerektiren her türlü ev, işyeri, mağaza , dükkan her ne olursa bir çok firmadan farklı olarak prensiplere uygun, kalite standartları üstünde ve mutlu müşteri memnuniyeti doğrultusunda hizmet vermektedir.

Güzelyalı Evden Nakliyat İşlerinde Farklı Nakliyat Anlayışı

Güzelyalı Evden Eve Nakliyat Basit, sıradan, gelişigüzel bir nakliyat hizmeti hiç bir daire sahibine, mekan sahibine yaşatmamaktayız. Öncelikle hizmet başlamadan gerekli ön çalışmamızı yaparız.

Eşyalara en uygun araç ile yola çıkar sizlere vermiş olduğumuz tüm saatlere riayet ederiz. Taşınma sürecinin en doğru şekilde başlamsı devamı içinde son derece önemlidir. Aceleye getirilecek her taşıma uygulaması mutlaka beraberinde sorunları, aksaklıklarıda getirecektir. 

Güzelyalı Evden Eve Nakliyat şirketi olarak her müşterimiz bizim için son derece değerlidir. Günün diğer saatlerinde farklı adreslerde nakliyat hizmeti yapacağız diye hiç bir ev sahibimizi zor durumda asla bırakmayız.

Her konuda hassas davranan firmamız Nakliye ve Taşımacılıkta kendini bu konuda ispat etmiş ve genelde müşteri portföyünü tavsiye ve daha önceki müşterilerinden sağlamaktadır.

İzmir de bir çok ilçede gafta içi farklı adreslerde, farklı araçlarımızla faal olarak hizmet sunarız ve şikayet geri dönüşleri de bugüne kadar neredeyse hiç almamışızdır. Sağladığımız ev taşıma işleri olsun, işyeri veya farklı bir mülk taşıması olsun anlayışımız hiç bir şekilde değişmemektedir. Güzelyalı Evden Eve Nakliyat

 Güzelyalı Evden Eve Nakliyat

 

Konak Güzelyalı Nakliyat Firması

İzmir tüm il genelinde her ilçede faaliyet veriyor ve evden eve nakliyat hizmeti sağlıyor olsak da Konak ilçesi Güzelyalı semti bizler için farklı bölgelerden ve talebi yoğun olarak aldığımız, belirli müşteri portföyümüzüz olduğu semttir.

Güzelyalıda bir çok farklı nakliyat firması bulmanız tabiki mümkündür. Ancak evinizi taşıyacağınız, eşyalarınızı teslim edeceğiniz ve hiç bir şekilde gözünüzün arkada kalmayacı uzman nakliyatçı bulmanız sizler için çok kazançlı olacaktır.

Sektörde sıkıntı yaşayan nakliye şirketlerinden bazıları beklenilenin çok altında ücretler, fiyatlarla evden eve hizmeti verebilmektedir. Ancak bu tür taşımanın çoğu sonunda hüsrana dönüşmekte ve sorunlar birbirini izlemektedir.

Neredeyse her aşamasında sorun çıkaran tecrübesiz, eğitimli personel eksiği olan, tamamen işe ticari yaklaşan, bir sonraki işe yetişmek için itinasız davranan ve hatta taşıma sonunda fazla bedel isteyen nakliyat firmalarının sayısıda az değildir.

İzmir Anka evden Eve nakliyat olarak firma seçiminizi son kez tekrardan gözden geçirmeniz ve bizlerle tanışmadan kesinlikle karar vermemenizi önermekteyiz.

READ MORE

İzmir Şehir İçi Evden Eve Nakliyat

İzmir Şehir İçi Evden Eve Nakliyat

İzmir Şehir İçi Evden Eve Nakliyat İzmir de uzun senelerdir taşımacılık ve evden eve nakliyat hizmeti veren firmamız bir çok alanda kalitesiyle sizlere sorunsuz hizmet sunmaktadır. İzmir Şehir İçi Evden Eve Nakliyat işlerinde en çok tercih edilen firmaların başında İzmir Anka Nakliyat ilçe farkı gözetmeksizin tüm ilçelerde sizlere destek veriyor. Yılın tüm günleri faal bir şekilde nakliyat işlerinizi geri çevirmeden birden fazla aracı ve ekipleri ile profesyonel hizmet sunuyor.

Şehrimizde belki bine yakın nakliye firması bulunmaktadır ancak bir çoğunda tek araçlı sistem yada yapısal hatalar olabilmektedir. Bizler personellerimizden, taşıma politikamıza kadar tüm firma içi hatalarımı yılların verdiği tecrübe ile elemiş ve sorunsuz bir taşımacılığın önünü açmış bulunmaktayız.

İzmir evden eve nakliyat işlerinde bizleri tercih eden ve referansımız olan tüm mutlu müşterilerimize teşekkür ederiz.

İzmir Şehir içinde evden eve Nakliyat Özellikleri

Evinizi taşımayı düşünüyorsanız firma tercihi yaparken birebir yüz yüze görüşme yapmanızı önermekteyiz.

Firma personelini yakından tanıma şansını bulabileceğiniz bu yaklaşımla daha güven duyabileceğiniz ve profesyonelliği gözlerinizle görebileceğiniz bir ortam yaratabilirsiniz. Öncelikle Nakliyat firmasının yeterli araç sayısının olup olmadığı, araç büyüklüğünün sizin taşınmazına uygun olup olmadığı, firma bünyesinde taşıma esnasında mobilya, tesisat,elektrik işleri için uzman personelinin olup olmadığı hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Genelde bir çok konut sahibi taşıma yapılmadan önce kendileri ürünlerini ambalajlamak, sarmak paketlemek ister. Ancak bu zahmetli ve yorucu bir süreç olabilir sizin için. Bizim önerimiz ise özel eşyalarınızın dışında her şeyi güvendiğiniz firmaya bırakmanızı önermekteyiz. Gazete kağıdı ile yapılan paketlemelerde elle geçen siyah izler nedeni ile genelde bu düşünce hakim olsada firmamız iz bırakmayan gerekli tertibatı alıp özenle ürünlerinizde paketleme ve ambalajlama yapmaktadır.

İzmir evden eve nakliyat işlerinin tümünde hassasiyet gösteren firmamız daima mutlu ve memnun müşteri referansları için sizlere yüksek kalitede hizmet vadetmektedir.

İzmirde Kaliteli Şehir içi Nakliyat Hizmeti

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi İzmir evden eve nakliyat işlerimizde kaliteyi hep daima üstlerde tutan her ne kadar para kazanmak için yapılan bu tür işlerde ticari düşünülsede uzun yılların verdiği deneyim bizleri bugüne getiren ince ve detaycı düşünmemizdir.

İzmir Şehir İçi Evden Eve Nakliyat işlerinde müşterilerimizi uzun sürek bekletmeden aynı gün taşıma hizmeti de verebilmekteyiz. Eğer acele bir nakliyata ihtiyaç yoksa size en uygun zaman diliminde de taşıma yapılmaktadır.

İzmirde nakliyat işlerimizde sabah saatlerinde başlanabileceği gibi akşam vardiyasında da sizlere hizmet veriyoruz. Taşınacağınız binada akşam saatlerinde ev taşınması diğer daire sahiplerini rahatsız edebileceği düşüncesi ile gündüz saatleride işlemimizi bitirmekteyiz. Şayet sizin açınızdan taşınılacak yerde bu gibi bir sıkıntı yoksa bizim için mesai saati sıkıntısı bulunmamaktadır.

İzmir Şehir İçi Evden Eve Nakliyat Fiyatları

İzmir evden eve nakliyat işlerimizde hiç bir şekilde istifleme yapmamaktayız. Geniş, büyük araçlarımızla düzenli, tertipli bir taşıma süreci yapmaktayız. Eviniz kaç oda salon olursa olsun ve ne kadar eşyanız bulunursa bulunsun bizler için fark etmemektedir. Bazı durumlarda ev sahipleri eşyaların bir kısmını yeni taşınmayı düşündüğü adrese bir kaç eşyasınıda farklı bir adrese taşınmasını istemektedirler. Aynı bölgede ve çok uzak yerler olmaması koşulu ile bu gibi durumlarda da fiyat farkı almamaktayız.

İzmir Şehir İçi Evden Eve Nakliyat fiyatlar konusunda da en ekonomik fiyatlarla sizlere hizmet sunmaktayız. Sitemiz içerisinde nakliyat fiyatları ile ilgili bilgilendirme bulunmamakta olup nedeni ise eşyaların adedi, nereden alınıp nereye götürleceği ve kaç oda salon olduğu hakkında bilgimizin olmayışındandır. Bizlere iletişim sayfamızdaki numaralardan hemen ulaşıp izmir için fiyat alabilirsiniz.

 

READ MORE

izmir Asansörlü Nakliyat

izmir Asansörlü Nakliyat

izmir Asansörlü Nakliyat her zaman yeniliklerin öncü markası olmaktadır. Misyon ve vizyonlarımız çerçevesinde ilerleyen, teknolojiyi bir adım önde hisseden firma olarak müşterilerimize deneyim ve güveni bir arada buluşturmaya devam ediyoruz. Elamanlarımızın her biri alanında uzman ve araçlarımız son model kapalı çelik kasa evden eve nakliye araçlarıdır.

Asansörlü Anka nakliyat sisteminin eşya taşımada en iyi sistem olduğu herkes tarafından bilinir. Teknolojiyi en yakından aktif olarak takip eden şirketimiz asansörlü evden eve taşımacılık işlerinizde yılların vermiş olduğu deneyim ile müşterilerimize profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. Asansörlü taşımacığın neden tercihleriniz arasında olmalıdır? Bina içerisinde eşyalar taşınırken, eşyaların sağa sola çarpması nedeni ile eşyalar zarar görme olasılığı çok yüksek olabilmektedir.

Eşyalar bina içerisinde elemanlar tarafından taşınırken hem zaman kaybı olmadan hızlı bir şekilde taşınır. Asansörlü evden eve taşıma sistemini tercih eden müşteriler bina içerisinde apartman sakinlerini kesinlikle rahatsız etmez. En büyük eşyadan en küçük eşyaya kadar her türlü eşya asansör sistemi ile taşınmaktadır.

Asansörlü taşımacılık sistemimizden faydalanmak için firmamızı 2 iş günü içerisinde aramanız halinde şirket sorumlumuz bulunduğunuz yere eksper göndererek taşınacağınız ev eşyalarını, asansör kurma sistemini inceler ve anlaşma yapılması taktirinde iki taraflı sözleşme imzalamaktadır. Asansörlerimiz 16 kata kadar çıkabilen hidrolik ve otomatik asansör sistemidir. Eşyalar pencere veya balkon aracılığı ile taşınmaktadır. Asansörlerimizin bakımı işinde uzman personellerimiz aracılığı ile yapılmaktadır.

izmir Asansörlü Nakliyat Hizmetleri

Asansörlü taşımacılık ile neler taşınır ? İnşaat işi ile uğraşan firmalar, klima montajı, reklâm tabela sektörü, kat kalorifercileri, mobilyacılar ve camcılar için asansörlü taşımacılık bir altın nimet gibidir. Bu tür işlerde her zaman kolaylık sağlamaktadır. izmir asansörlü nakliyat ihtiyaçlarınızda bizi tercih eden tüm müşterilerimize teşekkür ederiz…

Taşıma işlerinde en büyük sorun taşınacak yerde asansör olmaması veya merdiven boşluklarının dar olmasıdır. Binalarda asansör olsa da bina yönetimi taşınma sırasında asansöre fazla ağırlık yüzünden zarar vereceğini düşündüğü için asansör kullanımına izin vermemektedirler. Biz bu sorununuzu bina dışına kuracağımız asansörlü taşıma sistemi sayesinde kolayca hallediyoruz.

Asansörlü taşıma yapılabilmesi için aracımızın durabileceği bir yerin olması ve trafiği engellememek gerekmektedir. Asansörlü taşıma nasıl olduğunu görmek için resimlerimizi inceleyebilirsiniz. Resimlerden de görüldüğü gibi eşyalarınız özel olarak hazırlattığımız ambalajlara sarılıyor. Sarıldıktan sonra güvenli bir şekilde asansör sayesinde taşıma araçlarımıza indiriyoruz.

Bu şekilde eşyalar zarar görmemiş ve kolay bir şekilde taşıma işlemi yapılmış olmaktadır. Bu işlemler sadece evden eve taşıma değil ofis veya büro taşıma sırasında da kullanılıyor. Özellikle yatak odasında bulunan yatak veya dolapların kapları bina içersinde sağa sola çarpması ve zarar görmesi engellenmiş oluyor.

İzmir Anka Evden Eve Nakliyat ve Taşımacılık asansörlü taşıma sırasında eşyalarınız çizilmeden, kırılmadan ve hiçbir şekilde zarar görmeden taşınması sağlanıyor. Özellikle çok katlı binalarda taşınma sırasında kesinlikle önereceğimiz bir taşınma yöntemidir. Asansörlü taşıma sırasında çalışan elemanlarımız konusunda uzman kişilerdir.

Asansörlü evden eve taşıma seçeneğini sizlere tavsiye etmemizin diğer bir sebebi de bina da olan diğer komşularınızı rahatsız etmemektir. Hem hızlı bir şekilde ev boşaltılmış olacak hem de eşyalarınız zarar görmeden taşınmış olacaksınız.

Asansörlü taşıma ofis taşımacılığında ofis eşyalarınız veya envanter dolaplarınız hızlı ve sorunsuz bir şekilde taşınması size zamandan da tasarruf etmenizi sağlayacaktır. Bu şekilde yeni ofisinize zaman kaybetmeden oturacaksınız. İşlerinize kaldığınız yerden devam etmeniz sağlanacaktır. İzmir asansörlü ofis taşıması deneyimli elemanlarımız tarafından sizlere bilgi sunulacaktır.

READ MORE