Skip to Content

Blog Archives

Balçova Evden Eve Nakliyat

Her ilçede olduğu semtinizde de birden fazla taşımacılık firması bulabilirsiniz. Balçova Evden Eve Nakliyat işlerinizde alternatiflerin arasından en iyisini bulmanız ve sorunsuz bir nakliyat süreci geçirmenizi isteriz. izmirnakliyat.org bünyemizde bugüne kadar yüzlerce kez ilçede taşıma işlemi gerçekleştirdik ve tam bir müşteri memnuniyeti sağladık.  Balçova Büyük ve kalabalık olmasının yanı sıra trafik sorununun da bulunduğu bu ilçemizde nakliye işlemleri oldukça gecikmeli olarak gerçekleşmektedir. Bu bir adet sorundur bunun dışında taşıma sonrası bir çok işe ticari yaklaşan firmamın yaptığı ekstra bedel isteme sorunuda sürekli yaşanmaktadır.

Eğitimli evden eve nakliyat personellerimiz ve eşyanıza en uygun nakliyat kamyonlarımız ile Balçovada sizlerleyiz.

Balçova Evden Eve Nakliyat İşlerinde Yaşanan Trafik Sorunu

Bölgeyi aslında iyi bilmeyen nakliyat firmalarının bir çoğu trafikle boğuşmaktadır diyebiliriz. Üstelik karşıdan gelen taşıma işlemlerinde daha çok trafik sorunu yaşanmakta ve bu sebeple insanlar mağdur olmaktadırlar. Balçova veya İzmir’in neresi olursa olsun nakliye işlemleri gerçekten oldukça yavaş ilerlemektedir. Birde bunun üstüne firmaların kalitesizliği ve şoförlerin acemiliği eklenince ortaya çok daha korkunç manzaralar çıkmaktadırlar. Ne yazık ki insanlar kaliteli hizmet veren firmaların ücretlerini ödeyemiyor ve kalitesiz firmalara yöneliyorlar. Bu sebeple de hem eşyaları risk altına giriyor hem de nakliye işlemleri olduğundan çok daha yavaş bir hale geliyor. Kalitesiz küçük firmalar ucuza hizmet veriyorlar fakat eşyalarınıza sigorta bile yapmıyorlar. Bırakın sigortayı eşyalarınıza gerekli özeni bile göstermeyerek onları adeta itip kakıyorlar. Ama insanlarımız yüksek bedeller ödeyemediklerinden dolayı bu işkenceye katlanmak zorunda kalıyorlar. Balçova Evden Eve Nakliyat seçiminizi izmir Anka Nakliyat ile yapın hem güvenilir hende garantili taşınmanın keyfini yaşayın.

Balçova Evden Eve Nakliyat Telefonu

İlçenizin daimi firması olarak sürekli aktif şekilde sizlere hizmet veriyoruz. İzmir evden eve nakliyat işlerinizde önceliğiniz daima ücretten ziyade kaliteli ve sorunsuz taşımacılık olsun. Balçova evden eve nakliyat taleplerinizi bizlere yaz kış demeden istediğiniz her dönem 0232 276 76 950507 665 32 58 ve 0539 456 73 62 nolu telefonlardan iletebilirisiniz. Operatörümüze taşınması gereken konut ve eşyalar hakkında bilgi vermeniz dahilinde sizlere en uygun nakliyat fiyatları verilecektir.

 

READ MORE

Narlıdere Evden Eve nakliyat

Oturduğunuz evin, kiralık veya kendi eviniz olması fark etmez, hayalinizdeki evle buluşana kadar mutlaka hayatınızda en az bir kez taşınmışsınızdır. Bunun dışında eğer devlet memuru, öğretmen, polis, asker, doktor veya hemşire iseniz göreviniz icabı da devamlı taşınmanız gerekebilir. Narlıdere Evden Eve Nakliyat olarak firmamız, taşınma sürecinin sizin için ne kadar sıkıntılı bir dönem olduğunun bilincindedir. Bu süreci sizin için stresli bir dönemden, yeni evinizin tadını çıkartacak bir sürece dönüştürmek, o gün size taşınmanızda yardımcı olacak firmamızın görevidir. Ancak en iyi firmayı bulmak için, sizin de bazı konulara dikkat etmeniz gerekir.

İzmir merkezli olan firmamız, tüm ilçelere ve tüm Türkiye’ye hizmet vermektedir. Eğer narlıdere bölgesinde bulunan  semtine taşınmayı düşünüyorsanız, evden eve nakliyat firması olarak size hizmet vermekten mutluluk duyarız. Firmamız 2000 yılında kurulmuş, sektöründe %100 müşteri memnuniyeti ile bilinen köklü bir taşıma firmasıdır.

Narlıdere Evden Eve Nakliyat

Öncelikle belirtmek isteriz ki; sektörümüz fiyat dalgalanmalarının yoğun olarak yaşandığı bir sektördür. Sizin evden eve nakliye firması seçerken dikkat etmeniz gereken, alacağınız hizmetin kalitesi ile fiyatın doğru orantılı olmasıdır. Nasıl ki 15 liraya alacağınız kıymadan endişe ediyorsanız, size ortalamanın çok altında fiyat teklifi veren firmalardan da şüphe etmeniz gerekir. Çünkü taşınma günü geldiğinde ve aksiliklerle karşılaştığınızda, karşınızda muhatap bulmakta güçlük çekebilirsiniz.

Evinizi ve eşyalarınızı görmeden verilen teklifler, gerçekçi teklifler değildir. Taşınmak için bizimle anlaştığınızda taşınacak eşyalarınızı ve evin konumunu görmek için bir kaç gün öncesinden evinize bir eksper göndeririz. Bizim size sunacağımız fiyat teklifi, ancak evinizi gördükten sonra mümkün olacaktır. Bu aşamada kamyonun büyüklüğü, eleman sayısı, asansör gerekip gerekmediği gibi etkenler incelenir ve değerlendirilir.

Narlıdere evden eve nakliyat hizmeti

Eşyalarınız taşıyan ekip içinde, mutlaka konusunda uzman bir mobilya elemanı bulunur. Aynı elemanın eşyalarınızı söküp, monte etmesi sizi ve bizi zaman kaybından kurtaracaktır. Eğer şehirlerarası bir taşınma söz konusu ise eşyalarınız siz istemeseniz dahi bizim tarafımızdan sigortalanacaktır. Sizi eski evinizden alan elemanlar, yeni şehirdeki evinize de sizinle beraber seyahat edeceklerdir.

Firmamız ile sözleşmeyi imzaladığınızda önceden belirlenen gün ve saatte taşıma işlemine başlanır. Ekibimiz konusunda uzman ve tecrübeli olduğundan, sizin önceden bir hazırlık yapmanız gerekmez. Ekibimiz özel ekipmanlar kullanarak dikkatle eşyalarınızı taşıyacağından, sizin yapmış olduğunuz paketlemelerde oluşacak hasarlar, firmamız tarafından karşılanmayacaktır.

Anka Evden Eve Nakliyat

En yeni taşıma sistemi olan ve yüksek katlarda büyük kolaylık sağlayan asansörlü taşıma için firmamızda, 57 metre yüksekliğe kadar uzanabilen 4 adet asansör bulunmaktadır. Bu yeni sistem, dar merdiven aralıklarında eşyalarınızın zarar görmesini engeller. 5 yaşını dolduran asansörlerimiz kullanılmayıp, yenilenmektedir. Ayrıca bütün nakliye araçlarımız tamamen Avrupa standartlarında dizayn edilmiş araçlar olup, içlerindeki özel MDF kaplama ve kapalı çelik kasa ile her türlü kötü hava koşulunda hizmet vermeye hazırdır.

Narlıdere Evden Eve Nakliyat hizmetimizde, eğer taşınacağınız ev daha küçükse veya kullanmayacağınız eşyalarınız varsa, bazı eşyaları bir süreliğine bir depoda muhafaza ermek isteyebilirsiniz. İhtiyacınıza göre kapasitesi 5 m3. ile 200 m3. arasında değişen özel depolarımızda, hacmi tarafımızdan özel ambalajlar ile paketlenerek düşürülen eşyalarınız, sağlıklı koşullarda muhafaza edilecektir.

Ev taşımacılığının yanı sıra uzman ekiplerle ofis, fabrika, dükkan ve depo taşımacılığı da yapan firmamız ile,Narlıdere Evden Eve Nakliyat hizmeti için iletişime geçmek isterseniz, internet sitemizde yer alan telefonlar aracılığı ile iletişime geçebilirsiniz. Size bu gününzde yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız.

 

Evden eve taşımacılık tecrübemiz bir çok firmadan daha fazldır. Ancak Narlıdere evden eve nakliyat hizmetlerinde tecrübemize fazla güvenmeden sürekli kendimizi taşımacılık nakliyat alanında yenilemekteyiz. Narlıdere ilçesinde neredeyse haftanın hergünü bir çok dairenin taşınmasında, işyerininin taşımacılık işlerini yapmaktayız. Tüm müşterilerimizle taşıma sonrası mutlu bir şekilde bir sonraki nakliyat işlerinde bizleri tercih edeceğinin sözünü alarak ayrılmaktayız.

Narlıdere de Neden taşımacılıkta bizleri tercih etmektesiniz

İlçede bölge nüfusuna göre aslında yeteri kadar evden eve nakliyat firması bulunmaktadır. Ancak bazı nakliyat şirketleri diğer rakiplerini geride bırakmaktadır. Daha fazla müşteriye ulaşan, daha fazla taşımacılık hizmeti veren bizim gibi bir kaç firma öne çıkmaktadır. Bizleri tercih eden Narlıdere sakinlerinin mutlaka firmamızda gördüğü ayrıcalıklar vardır. Bizleri diğer firmalardan öne çıkaran detayları bildiğimiz gibi müşterilerimizin de göremesi bizleri mutlu etmektedir.

Narlıdere evden eve nakliyat işlerimizde öncelikle şirket olarak en çok dikkat ettiğimiz konu müşterilerimize verdiğimiz tüm sözleri tutumamızdır. Nakliyat işleri için başlangıç saatlerimize tam riayet etmekte ve taşımacılığı tam söz verdiğimiz saat diliminde bitirmekteyiz. Taşıma esnasında tüm standartlara uymakta ve firma kuralları gereği aykırı hiç bir uygulamaya izin vermemekteyiz.

Narlıdere verdiğimiz Nakliyat Hizmetleri

Narlıdere nakliyat firması olarak evden eve taşımacılık dışında, işyeri taşıma, mağaza taşıma, fabrika taşıma, asansörlü taşıma gibi daha bir çok alanda hizmet yürütmekteyiz. Firmamızın sadece nakliyat alanında uzman olduğu ve taşımacılığa daire tüm alanalarda profesyonel bir hizmet verdiğini söyleyebiliriz. Sizlerinde nakliyesi transferi gereken her türlü eşya, malzeme, konu vb gibi işleriniz varsa hasarsız ve garantili olarak taşınması için firmamıza ulaşabilirsiniz. Narlıdere evden eve nakliyat fiyatları içinde en makul fiyatlarla sizlere hizmet sunuyor ve kısa sürede nakliyat işlerinizi gerçekleştiriyoruz.

READ MORE