Skip to Content

Blog Archives

Karabağlar Eşya Depolama

Karabağlar Eşya Depolama

Karabağlar Eşya Depolama,firmaları, sadece taşımacılık hizmeti değil de bazı durumlarda eşya depolama hizmetini de müşterilerine sunmaktadır. Bazı durumlarda kurumlar ya da bireyler eşyaların depolanmasına ihtiyaç duyar. Bu gibi hizmetleri sağlayan nakliyat firmaları da İzmir Karabağlar’da kaliteli hizmet sunmaktadır.
Özellikle Karabağlar’da olan eşya depolama ihtiyacına cevap veren firmalar, kaliteli çalışmaları ile adlarından sık sık söz ettirmektedir. Karabağlar Eşya Depolama olarak depolama yöntemleri ve depolama kalitesi ile müşterilerinin beğenisini kazanan firmalar, müşterilerine 7 gün 24 saat depolama hizmeti vermektedir. Müşterisinin depolamak istediği tüm eşyalarına kendi eşyasıymış gibi muamele eden firmalar, bu konuda müşterisine çok yardımcı olmaktadır. Depolama hizmetinin yanı sıra sigortalama hizmeti de sunan firma, bu şekilde müşterilerin haklarını da koruma altına almaktadır.

Nakliyat firmaları Karabağlar eşya depolama hizmetini kaliteli bir biçimde vermek için bazı adımlara uymak durumundadır. Depolama hizmetinin aşamalarını ise şöyle anlatmak mümkün olacaktır:
-Firma, öncelikle ücretsiz bir ekspertiz yollayarak depolanması planlanan eşyaları analiz eder. Bu analiz sonucunda eşyaların durumuna ve miktarına göre depolama planı yapılır. Ekspertiz ayrıca eşyaları taşıyacak çalışanları, araçları ve kapasiteye göre depoyu ayarlamakta, müşterisine fiyat da vermektedir.
-Daha sonra depolama ve taşıma sözleşmesi yapılır. Bu sözleşme ile beraber sigortalama hizmeti de yapılmaktadır.
-Bunun akabinde çalışanlar eşyaları araçlara yükler ve depolama alanına getirir. Eşyalar
depolanmadan önce kaliteli ambalaj malzemeleri ile korunması amacıyla paketlenmektedir.

Karabağlar Eşya Depolama FİYATLARI

Günlük, haftalık ve aylık olarak depolama hizmeti veren firmalar ücreti de süreye ve eşya kapasitesine göre belirlemektedir. İzmir Karabağlar’da eşyalar depoya girdiği andan itibaren fiyatlandırmalar başlamakta ve çıkış anına kadar da fiyat girilmektedir. Karabağlar Eşya Depolama olarak , eğer sizler de eşyalarınızı güvenilir bir ortamda depolamak istiyorsanız mutlaka İzmir Karabağlar da hizmet veren firmaların depolarını ve depolama hizmetini incelemeli, kararınızı da buna göre vermelisiniz. Daha detaylı bilgi için bizimle İletişime geçiniz.Balçova Eşya Depolama için tıklayınız.

Karabağlar Eşya Depolama, Karabağlar evden eve nakliyat firmaları, sadece taşımacılık hizmeti değil de bazı durumlarda eşya depolama hizmetini de müşterilerine sunmaktadır. Bazı durumlarda kurumlar ya da bireyler eşyaların depolanmasına ihtiyaç duyar.

READ MORE

Karabağlar Evden Eve Nakliyat

Karabağlar Evden Eve Nakliyat

Karabağlar Evden Eve Nakliyat olarak izmirin karabağlar dahil olmak üzere bir çok semtinde hizmet vermektedir .Karabağlar Nakliyat 2000 yılında kurulmuş olup bugünlere kadar siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir .

Karabağlar Evden Eve Nakliyat sadece evden eve hizmetiyle kalmayıp parça eşya taşıma,eşya depolama,parsiyel eşya taşıma vs. hizmetlerde sunmaktadır.

Karabağlar Evden Eve Nakliyat hizmetleri

Taşıma şeklimiz ise müşterilerimizde genelde merak uyandırmaktadır bu merağı gidermek için maddeler halinde sıralamak gerekirse ; kaba eşyalarınız naylon patpat olarak tabir ettiğimiz havalı balonlara sarılmaktadır,cam eşyalarınız ve kıyafet tarzı ufak tefek eşyalarınız kolilere ve elbise dolaplarımıza yerleştirilmektedir.

Bunun yanı sıra isteğe bağlı olarak özel kırılacak eşyalarınız içinde extra cam eşyalar için pıtpıtlarımızda mevcut olduğu gibi mobilya tarzı eşyalarınız lake ise onlara özel köşebent ve battaniye ambalajı yaparak sağlıklı taşınacak hale getiriyoruz.

Karabağlar Taşıma

Geniş araç filosu ve tecrübeli eleman kadrosuyla Şehir içi ve Şehirler arası Ev, İşyeri nakliyatını en güvenilir şekilde yerine getirmeyi taşıma işlemini müşterilerimiz için zahmetsiz bir şekilde gerçekleştirmeyi amaçlamıştır.

Kaliteli, ekonomik ve sizler için değerli olan herşeyin bizim içinde değerli olduğuna inanarak, evinizi, ofisinizi yada fabrikanızın taşınmasında siz rahatınıza bakarken güven içinde koşulsuz müşteri memnuniyetine dayalı nakliyat ile hizmetinizdeyiz.

Karabağlar evden eve nakliyat olarak az veya küçük boyuttaki eşyalarınız için ekonomik çözümler üretiyoruz. Küçük miktarlardaki eşyalarınızı, ekonomik olarak taşımak için küçük boy araçlarımız mevcuttur.

Karabağlar Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat ,Ofis Taşımacılığı ve diğer nakliye konularında size hizmet sunmaya devam eden evden eve nakliyat firmamız müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sizlere en iyi hizmeti vermenin yarışı içinde olacaktır.

Sizler için evden eve nakliyat sektöründe farklı alanlarda hizmet vermekte ve taşımacılık işlemlerinize özel çözümler üreterek daha sorunsuz bir şekilde taşınmanızı sağlamış bulunmaktayız.

Bizimle mail, form veya telefon yoluyla irtibata geçerek talebinizi ilettiğinizde, Ekspertiz ekibimiz derhal görevlendirilerek, sizin için uygun zaman diliminde taşıma adresinde gerekli incelemeyi yapacaktır.

Ücretsiz ekspertiz incelememizin akabinde tarafınıza sözlü veya yazılı olarak ileteceğimiz teklifimizi olumlu bulmanız halinde, karşılıklı sözleşme ile araç ve taşıma planlamanız yapılacak, günü ve saati geldiğinde eşyalarınızın nakliye işlemi sorunsuzca gerçekleşecektir.

READ MORE