Skip to Content

Blog Archives

izmir Eşya Depolama Hizmetleri

izmir Eşya Depolama Hizmetleri

izmir Eşya Depolama Hizmetleri olarak başta izmir olmak üzere ege bölgesinin tamamına ev eşyası depolama alanında hizmet vermektedir. izmir Eşya Depolama Hizmetleri ayrıcalığıyla tanışın taşınmayı dert etmeyin.

izmir eşya depolama

Günümüz şartlarıyla ev kiraları oldukça yükselmektedir işte tamda burda İzmir eşya depolama firması sizin yanınızdadır. Uzun süreli seyahate mi çıktınız fahiş rakamlarla kira ödemek yerine Anka depolama firması cüzi bi rakamla sizi bu dertten kurtarsın, Kullanmadığınız eşyalarınız mı var atmaya kıyamıyormusunuz izmir eşya depolama firması gayet uygun ve hijyenik depolarında eşyalarınızı muhafaza etmektedir.

izmir Eşya Depolama Hizmetleri

 

izmir Eşya Depolama Hizmetleri, Depolamanın yanı sıra Türkiye geneli Şehir İçi ve Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat hizmetide vermektedir.

20 yılı aşkın bir süredir bu sektörde olan firmamız profesyonelce , güleryüzlü kadrolarıyla işini severek yapmaya devam etmektedir. Sizde ANKA Nakliyatın ayrıcalıklarıyla tanışmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.Güvenilir bir depolama firması arıyorsanız tamda yerindesiniz.

İzmir Eşya Depolama firması olarak nelermi yapıyoruz ; Eşyalarınız ilk etapta streçlendikten sonra Kağıt şiltelerle üstünden bi kat daha geçilir akabinde naylon patpat olarak adlandırdığımız havalı naylonlara sarılır ve taşımaya hazır hale getirilir. Bu işlem yapıldıktan sonra eşyalarınız korunaklı depolarımızda muhafaza edilir.

izmir Eşya Depolama Hakkında

Ev eşyası depolama sektöründe öncü kuruluşlardan olan eşya depolama firmamız ev, ofis eşyası depolama, paketleme, nakliyat, taşımacılık hizmetleri kapsamında kullandığı size özel ambalajlama & paketleme materyalleri konusunda da hizmet kalitesindeki titizliği göstermekte olup, eşyalarınızı depoya taşırken her türlü güvenceyi sizlere sunmaktadır.

Eşya depolama hakkında ve depolarımız ile ilgili detaylı bilgiler için online iletişim panelimizi veya 7/24 saat aktif olan telefonlarımızla bizlere ulaşabilirsiniz.Depolarımız 7/24 güvenlik elemanlarımız tarafından korunmaktadır. Ayrıca eşyalarınız depolarımıza girdikten sonra sigortalanmaktadır. İzmir ev eşyası depolama firmaları arasında kendimizi kanıtlamış ve daima ileriyi düşünmüşüzdür.

1500 m2  olan özel alanlarımızda değerli müşterilerimiz için her eşyaya uygun olarak tasarlanmış depolarımız mevcuttur. 1+1,2+1,3+1,4+1 vs. gibi daha bir çok eşya için tasarlanmış depolarımızda ev,ofis,mağaza depolama hizmetide verilmektedir. Bize ulaşmak için tıklayınızİzmir Eşya Depolama firması, ev eşyası depolama, ev depolama , izmir eşya deposu

READ MORE

Konak Eşya Depolama

Konak Eşya Depolama, Konak evden eve nakliyat firmaları, sadece taşımacılık hizmeti değil de bazı durumlarda eşya depolama hizmetini de müşterilerine sunmaktadır. Bazı durumlarda kurumlar ya da bireyler eşyaların depolanmasına ihtiyaç duyar. Bu gibi hizmetleri sağlayan nakliyat firmaları da İzmir Konak’da kaliteli hizmet sunmaktadır.
Özellikle Konak’da olan eşya depolama ihtiyacına cevap veren firmalar, kaliteli çalışmaları ile adlarından sık sık söz ettirmektedir. Konak Eşya Depolama olarak depolama yöntemleri ve depolama kalitesi ile müşterilerinin beğenisini kazanan firmalar, müşterilerine 7 gün 24 saat depolama hizmeti vermektedir. Müşterisinin depolamak istediği tüm eşyalarına kendi eşyasıymış gibi muamele eden firmalar, bu konuda müşterisine çok yardımcı olmaktadır. Depolama hizmetinin yanı sıra sigortalama hizmeti de sunan firma, bu şekilde müşterilerin haklarını da koruma altına almaktadır.

Nakliyat firmaları Konak eşya depolama hizmetini kaliteli bir biçimde vermek için bazı adımlara uymak durumundadır. Depolama hizmetinin aşamalarını ise şöyle anlatmak mümkün olacaktır:
-Firma, öncelikle ücretsiz bir ekspertiz yollayarak depolanması planlanan eşyaları analiz eder. Bu analiz sonucunda eşyaların durumuna ve miktarına göre depolama planı yapılır. Ekspertiz ayrıca eşyaları taşıyacak çalışanları, araçları ve kapasiteye göre depoyu ayarlamakta, müşterisine fiyat da vermektedir.
-Daha sonra depolama ve taşıma sözleşmesi yapılır. Bu sözleşme ile beraber sigortalama hizmeti de yapılmaktadır.
-Bunun akabinde çalışanlar eşyaları araçlara yükler ve depolama alanına getirir. Eşyalar
depolanmadan önce kaliteli ambalaj malzemeleri ile korunması amacıyla paketlenmektedir.

Konak Eşya Depolama FİYATLARI

Günlük, haftalık ve aylık olarak depolama hizmeti veren firmalar ücreti de süreye ve eşya kapasitesine göre belirlemektedir. İzmir Konak ’da eşyalar depoya girdiği andan itibaren fiyatlandırmalar başlamakta ve çıkış anına kadar da fiyat girilmektedir. Konak Eşya Depolama olarak , eğer sizler de eşyalarınızı güvenilir bir ortamda depolamak istiyorsanız mutlaka İzmir Konak da hizmet veren firmaların depolarını ve depolama hizmetini incelemeli, kararınızı da buna göre vermelisiniz. Daha detaylı bilgi için bizimle İletişime geçiniz.Balçova Eşya Depolama için tıklayınız.

Konak Eşya Depolama, Konak evden eve nakliyat firmaları, sadece taşımacılık hizmeti değil de bazı durumlarda eşya depolama hizmetini de müşterilerine sunmaktadır. Bazı durumlarda kurumlar ya da bireyler eşyaların depolanmasına ihtiyaç duyar.

 

READ MORE

Gaziemir Eşya Depolama

Gaziemir Eşya Depolama

Gaziemir Eşya Depolama Mağaza, alış veriş merkezi ve benzer kurumların, eşya depolama konusunda sıkıntı yaşadıklarını biliyoruz.Bu sıkıntılara çözüm önerisi sunmak adına elimizden geleni yapıyoruz. Kalabalık ürün gruplarını bir depoda muhafaza etmek istiyorsanız , bunu güvenilir bir şekilde yapmak istiyorsanız .eğer sizler de Gaziemir eşya depolama adresini tercih edebilirsiniz.

İşletme olarak hizmet veren kurumların, sahip oldukları ürün sayısı da haliyle çok fazla oluyor,bu ürünleri depolamak için geniş bir alana ihtiyaçları oluyor. Bu alanları sizler için oluşturuyor . Güvenilir bir şekilde depoluyoruz. Eşyalarınızın güvenliğinden firma olarak bizler sorumluyuz,ve sigortalama işlemlerini de yaptığımız için sorunsuz bir şekilde hizmet verdiğimizi düşünüyoruz.

Anka Nakliyat Eşya Depolama

Gaziemir eşya depolama, firması olarak bu sektördeki açıkları en iyi şekilde analiz ediyor.Elimizden geldiği kadar bu açıkları da kapatmaya çalışıyoruz. Deneyimli ekibimiz sayesinde eşyalarınız kısa sürede ilgili alanlara naklediliyor.Gerekli notlar da alınarak depolanıyor.

Gaziemir depolama

Eşya depolama hizmetlerinin büyük bir sektör haline gelmesi bazılarınızı şaşırtabilir ,çünkü bu tür bir hizmete neden ihtiyaç duyulur; gibi sorular soruluyor ancak büyük firmalar, kalabalık eşya gruplarını muhafaza etme konusunda sorun yaşıyor.Ekibimiz de bu açığı en iyi şekilde fark ederek gerekli çalışmaları yapıyor.

Gaziemir Eşya Depolama

Gaziemir eşya depolama firması olarak bu sektörü daha iyi yerlere getirmeye çalışıyoruz. Az önce de söylediğimiz gibi daha güvenilir bir hizmet politikası ile yolumuza devam ediyoruz. İnsanların, bize güvenmesi için çok fazla neden var .Her geçen gün bu nedenleri de arttırarak sektörün en iyisi olmaya devam ediyoruz.

DEPOLAMA

Eşyalarınızı en güvenilir alanlarda depolayarak belirttiğiniz tarihte de sizlere teslim ediyoruz. Akıllardaki soru işaretlerini gidermek adına dilerseniz en çok merak edilene de yanıt verelim ve sizleri de bilgi sahibi yapalım.

Eşyalarınızın başına herhangi bir şey gelmesi durumunda`; firma olarak tüm sorumluluğu üstleniyor ve gerekli ödeme ile birlikte telafiyi de yapıyoruz. Bugüne karda başımıza bu tarz bir şey gelmedi, çünkü çok güçlü güvenlik önlemleri ile bu sektörde hizmet veriyoruz ve sizlere sorun yaşatmıyoruz.

İletişim

Gaziemir eşya depolama fiyatları konusunda da hiç bir tereddütünüz olmasın, çok uygun fiyatlarla eşyalarınızı İzmirin her bölgesinden alarak hasarsız bir şekilde depolarımızda muhafaza etmekteyiz 0232 276 76 95

05394567362

READ MORE

Bayraklı Eşya Depolama

İzmir Bayraklı Eşya Depolama Firması Fiyatları;

İzmir Güzelbahçe Eşya Depolama Bayraklı Eşya Depolama Firması olarak; yıllardır sadece bu işi yapmaktayız. Dolayısı ile 40 yıllık süreç içinde İzmir şehrine ve ilçesine 40 dan fazla gelmişliğimiz bulunmaktadır.

İzmir / Bayraklı , ilçesinde Eşya Depolama ilgili her nekadar büyük metropol illerinde ki depolama ihtiyacı olmasada Anka nakliyat olarak bu ilçede olduğumuzu bilmenizi isteriz. Bulunduğunuz İzmir illinde bir günlük olmak istemiyoruz. Geleceğimize yatırım yapmak istiyoruz.

Bayraklı Eşya Depolama Firmasının Amacı

Amacımız; Bayraklı Eşya Depolama firması olarak, uygun koşullarda eşyalarınızın belirli standartlarda güvenliği sağlanarak ve muhafaza edilerek, minumum kâr amacı güderek Eşya Depolama işini İzmir / Bayraklı ilçesinde de en üst seviyelere çıkarmak. Eşyalarınızın ömrünü uzatmak ve 3 4 yıla bir eşya yenileme derdinden sizleri kurtarmak firmamızın temel prensipleri arasındadır.-Ev eşyalarınızı İzmir ve Çevre İlleri İçerisinde Bulunan Adresinizden Alıp ve depolamaktayız.Bayraklı Eşya Depolama Hİzmetimizde Sizler İçin En kaliteli ve En Sağlıklı Malzemelerle, Ev Eşyanızı Paketleyip, Ambalajlayıp Son Sistem Depolarımız da Sizler İçin Muhafaza Ediyoruz.

Müşterilerimizden aldığımız dönüşlerle, Eşya Depolamada ne kadar doğru yolda olduğumuzu göstermektedir.Depolama ve Ambalaj Ücretleri Eşyanın Hacmine Göre Belirlenmektedir. Tamamen Sizlerin Beklentileri Doğrultusunda Ekiplerimiz Malzemelerinizi Özenle Paketleyip Tekrar Sizlere İade Edeceklerdir. Müşterilerimiz İstendiği Takdirde Kendi Temin Edecekleri Bayraklı Evden Eve Nakliyat Firmaları ile Eşya Depolama Tesisimize Eşyalarını Getirebilirler.Ortalama 1+1 Salon Eşyanın Depolama Ücreti ile 3+1 Evin Depolama Fiyatları Değişmektedir. Ayrıntılı Bilgiyi Çağrı Merkezinden Alabilirsiniz.

Bayraklı Eşya Depolama

İzmir Bayraklı Eşya Depolama Firmaları içinde Bayraklı Depolama olarak var olmak istiyoruz. Türkiye firması olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz. Geleceğimize yaptığımız yatırımlar ile bubüyüme, bizim gibi vizyon sahibi firmaların yapabileceği bir yaklaşım olduğunun farkındayız.

Biz kendimizden emin bir şekilde 40 yıldır yolumuza devam ediyoruz. Nedeni sizce de ortada değilmi?
Misyon ve Vizyon sahibi sahibi firmalar yıllarca ancak ayaktakalabilir.

Eşyalarınızın değerini ancak bizim gibi firmalar bilebilir. Kimileri için biliyoruz ki; tek bir düğme bile değerlidir. Bize emanet ettiğiniz bir iğnenin dahi size hesabını verebilecek bir firmayız.

Bayraklı Depolama Türkiye’nin her yerinde. Biz sadece İzmir ‘ de hizmet vermiyoruz. Siz neredeyseniz, bizde oradayız.

Bir telefon kadar yakın olduğumuzu bilmenizi rica ederiz  . Esyalarınızı güvenle depolatmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz .

READ MORE

Güzelbahçe Eşya Depolama ve Evden Eve taşımacılık hizmetleri

Eşya Depolama İzmir

Güzelbahçe Eşya Depolama Şehir hayatının temel sorunlarından birisi de eşya depolamadır. Eşya depolama İzmir için alternatif çözüm üretmek elzem bir hal almış durumdadır. İzmir metropol kent olduğu için “bu eşyayı nerede saklarım” sorusu herkesi meşgul etmektedir.

Eşya mı nereye koyacağım sorusunun güvenli cevabını Mavi Ege nakliyat da bulabilirsiniz.

Eşya Depolama İzmir de Nasıl Yapılır?

Biz Anka nakliyat firması olarak eşya depolamak için özel bir alan oluşturduk.

Neden?

Çünkü eşya depolamak her anlamda güvenlik gerektiren bir iştir.

Eşya depolama çözümü de profesyonel olmak durumundadır.

Biz öncelikle depomuzu özelikle koruyucu niteliği olan hale getirdik.

  1. Eşya depomuzu rutubetten arındırdık.
  2. Depo olası haşarılara karşı ilaçlanmaktadır.
  3. Depo fiziksel güvenliği özel olarak güçlendirildi.

Eşya Depolamak Güvenli mi?

Eşya depolamak güvenli mi sorusunun cevabı oldukça basittir. Güvenli bir firmanın güvenli deposunda saklanırsa elbette güvenlidir.

Hangi firmalar eşya depolama da güvenlidir?

Güvenli eşya depolama firması arıyorsanız elbette ki güvenebileceğiniz firmayı bulmanız gerekiyor. Hangi firmaların güvenli olduğunu bulmak detaylı araştırma ile mümkündür.

Eşya depolamayı profesyonel iş edinmiş, yasal olan, sözleşmeli çalışan ve eşya güvenliği için depoya aldığı eşyayı mutlaka sigortalayan firmaları tercih edebilirsiniz.

İzmir Eşya Depolama da Dikkat

Kolay yoldan para kazanmak isteyen kendini de eşya depolama firması gibi tanıtan bir çok firma ve kişi mevcuttur. Gerçekte eşya depolama konusunda ne bir bilgisi, ne bir deneyimi ne de tekniğe sahip değildir. Bir çok eşya depolaması yapan firma yasal dahi değildir.

Yasal olmayan, eşya depolama sözleşmesi yapmayan kişi ya da firmalara depolaması için eşyalarınızı teslim etmemeye dikkat ediniz. Bu önemli zira sonra o firmaya da eşyalarınıza da ulaşamazsınız.

Dikkat edeceğiniz esas husus, eşya depolama sözleşmesi, eşya depolama sigortası ile resmi güvenceler oluşturan yasal firmaları tercih etmenizdir.

Güzelbahçe Eşya Depolama Fiyatları

İzmir eşya depolama fiyatı günlük, aylık, haftalık, yıllık ve yine eşya niteliğine göre belirlenmektedir. Bu nedenden dolayı da depolanacak eşya görülmeden eşya depolama İzmir fiyatı 300 TL – 500  TL gibi doğrudan bir rakam telaffuz edilemez.

İzmir eşya depolama fiyatı ve daha fazla bilgi için lütfen firmamız ile irtibat kurunuz. En azından doğru bilgi edinebilirsiniz.

READ MORE