Skip to Content

Blog Archives

izmir Eşya Depolama Hizmetleri

izmir Eşya Depolama Hizmetleri

izmir Eşya Depolama Hizmetleri olarak başta izmir olmak üzere ege bölgesinin tamamına ev eşyası depolama alanında hizmet vermektedir. izmir Eşya Depolama Hizmetleri ayrıcalığıyla tanışın taşınmayı dert etmeyin.

izmir eşya depolama

Günümüz şartlarıyla ev kiraları oldukça yükselmektedir işte tamda burda İzmir eşya depolama firması sizin yanınızdadır. Uzun süreli seyahate mi çıktınız fahiş rakamlarla kira ödemek yerine Anka depolama firması cüzi bi rakamla sizi bu dertten kurtarsın, Kullanmadığınız eşyalarınız mı var atmaya kıyamıyormusunuz izmir eşya depolama firması gayet uygun ve hijyenik depolarında eşyalarınızı muhafaza etmektedir.

izmir Eşya Depolama Hizmetleri

 

izmir Eşya Depolama Hizmetleri, Depolamanın yanı sıra Türkiye geneli Şehir İçi ve Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat hizmetide vermektedir.

20 yılı aşkın bir süredir bu sektörde olan firmamız profesyonelce , güleryüzlü kadrolarıyla işini severek yapmaya devam etmektedir. Sizde ANKA Nakliyatın ayrıcalıklarıyla tanışmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.Güvenilir bir depolama firması arıyorsanız tamda yerindesiniz.

İzmir Eşya Depolama firması olarak nelermi yapıyoruz ; Eşyalarınız ilk etapta streçlendikten sonra Kağıt şiltelerle üstünden bi kat daha geçilir akabinde naylon patpat olarak adlandırdığımız havalı naylonlara sarılır ve taşımaya hazır hale getirilir. Bu işlem yapıldıktan sonra eşyalarınız korunaklı depolarımızda muhafaza edilir.

izmir Eşya Depolama Hakkında

Ev eşyası depolama sektöründe öncü kuruluşlardan olan eşya depolama firmamız ev, ofis eşyası depolama, paketleme, nakliyat, taşımacılık hizmetleri kapsamında kullandığı size özel ambalajlama & paketleme materyalleri konusunda da hizmet kalitesindeki titizliği göstermekte olup, eşyalarınızı depoya taşırken her türlü güvenceyi sizlere sunmaktadır.

Eşya depolama hakkında ve depolarımız ile ilgili detaylı bilgiler için online iletişim panelimizi veya 7/24 saat aktif olan telefonlarımızla bizlere ulaşabilirsiniz.Depolarımız 7/24 güvenlik elemanlarımız tarafından korunmaktadır. Ayrıca eşyalarınız depolarımıza girdikten sonra sigortalanmaktadır. İzmir ev eşyası depolama firmaları arasında kendimizi kanıtlamış ve daima ileriyi düşünmüşüzdür.

1500 m2  olan özel alanlarımızda değerli müşterilerimiz için her eşyaya uygun olarak tasarlanmış depolarımız mevcuttur. 1+1,2+1,3+1,4+1 vs. gibi daha bir çok eşya için tasarlanmış depolarımızda ev,ofis,mağaza depolama hizmetide verilmektedir. Bize ulaşmak için tıklayınızİzmir Eşya Depolama firması, ev eşyası depolama, ev depolama , izmir eşya deposu

READ MORE

Konak Eşya Depolama

Konak Eşya Depolama, Konak evden eve nakliyat firmaları, sadece taşımacılık hizmeti değil de bazı durumlarda eşya depolama hizmetini de müşterilerine sunmaktadır. Bazı durumlarda kurumlar ya da bireyler eşyaların depolanmasına ihtiyaç duyar. Bu gibi hizmetleri sağlayan nakliyat firmaları da İzmir Konak’da kaliteli hizmet sunmaktadır.
Özellikle Konak’da olan eşya depolama ihtiyacına cevap veren firmalar, kaliteli çalışmaları ile adlarından sık sık söz ettirmektedir. Konak Eşya Depolama olarak depolama yöntemleri ve depolama kalitesi ile müşterilerinin beğenisini kazanan firmalar, müşterilerine 7 gün 24 saat depolama hizmeti vermektedir. Müşterisinin depolamak istediği tüm eşyalarına kendi eşyasıymış gibi muamele eden firmalar, bu konuda müşterisine çok yardımcı olmaktadır. Depolama hizmetinin yanı sıra sigortalama hizmeti de sunan firma, bu şekilde müşterilerin haklarını da koruma altına almaktadır.

Nakliyat firmaları Konak eşya depolama hizmetini kaliteli bir biçimde vermek için bazı adımlara uymak durumundadır. Depolama hizmetinin aşamalarını ise şöyle anlatmak mümkün olacaktır:
-Firma, öncelikle ücretsiz bir ekspertiz yollayarak depolanması planlanan eşyaları analiz eder. Bu analiz sonucunda eşyaların durumuna ve miktarına göre depolama planı yapılır. Ekspertiz ayrıca eşyaları taşıyacak çalışanları, araçları ve kapasiteye göre depoyu ayarlamakta, müşterisine fiyat da vermektedir.
-Daha sonra depolama ve taşıma sözleşmesi yapılır. Bu sözleşme ile beraber sigortalama hizmeti de yapılmaktadır.
-Bunun akabinde çalışanlar eşyaları araçlara yükler ve depolama alanına getirir. Eşyalar
depolanmadan önce kaliteli ambalaj malzemeleri ile korunması amacıyla paketlenmektedir.

Konak Eşya Depolama FİYATLARI

Günlük, haftalık ve aylık olarak depolama hizmeti veren firmalar ücreti de süreye ve eşya kapasitesine göre belirlemektedir. İzmir Konak ’da eşyalar depoya girdiği andan itibaren fiyatlandırmalar başlamakta ve çıkış anına kadar da fiyat girilmektedir. Konak Eşya Depolama olarak , eğer sizler de eşyalarınızı güvenilir bir ortamda depolamak istiyorsanız mutlaka İzmir Konak da hizmet veren firmaların depolarını ve depolama hizmetini incelemeli, kararınızı da buna göre vermelisiniz. Daha detaylı bilgi için bizimle İletişime geçiniz.Balçova Eşya Depolama için tıklayınız.

Konak Eşya Depolama, Konak evden eve nakliyat firmaları, sadece taşımacılık hizmeti değil de bazı durumlarda eşya depolama hizmetini de müşterilerine sunmaktadır. Bazı durumlarda kurumlar ya da bireyler eşyaların depolanmasına ihtiyaç duyar.

 

READ MORE

Balçova Eşya Depolama

Balçova Eşya Depolama HİZMETLERİ

Balçova Eşya Depolama Eşyalarınız Artık Evinize Sığmıyor mu ? Kolay Yolunu Bulduk.!

Balçova Eşya Depolama % 20 indirim ve 199,99TL‘den başlayan mini depo fiyatları ile ev-ofis ve sanat eseri depolama hizmetinde sizlere en ideal ve korunaklı eşya depolama hizmeti sunmaktadır.en çok tercih edilen depolama firması

Balçova Eşya Depolama esnasında. Mini depo nakliye bedeli 500TL den başlayan fiyatlar la evinize yer açıyor. Şimdi sizde iletişim menümüzden firmamızı arayarak erken rezervasyon ayrıcalığıyla indirimli günlerden yararlanın.. anka

Self Store ( Kişisel Depolama )

Kişisel Saklama Karşıyaka Eşya Depolama, evinizi veya işinizi karmaşık hale getiren, ancak yine de bir an önce haber vermeniz gereken şeyleri saklamanızı sağlar.Balçova Eşya Depolama , gereksinimleriniz için optimal büyüklükte bir amaca uygun alan sunar; bu da gereksinimleriniz değiştiğinde daha sonra kolayca büyütebilir veya küçültebilir.
Müşteri olarak, yıl boyunca kendi depolama alanınıza tek tek erişime sahip olursunuz. Kendi asma kilidinizi, depolama biriminizde kullanabilir veya ANKA Depolama’dan anahtar tabanlı (çift tuş da dahil) veya 4 basamaklı kombinasyon tabanlı bir asma kilit satın alabilirsiniz. Her depolama birimi, CCTV tarafından izlenir ve bir alarm sistemi tarafından korunurken binaya giden ana erişim kapıları kişisel pin kodlarını kullanır.

Bir müşteri olarak, depolama alanınızı ihtiyaç duyduğunuz sürece koruyabilirsiniz. Bunun için ödeme yapabilir, en az bir haftalık bir süre geçmeden.Haftalık olarak aylık olarak kaydolmaya istekli müşterileriniz için veya sabit şartlar için indirim yapmak mümkündür. Basit bir İZMİR Mahkemeleri onaylı sözleşmeyi imzalamak için kaydolma işlemi yapılırken, iptal işlemi eşit derecede basit ve sorunsuzdur; yalnızca bir hafta önceden bildirimde bulunulması gerekir.

ANKA  Self Store ücretsiz sigorta kapsamı sağlar, ancak küçük bir prim ile özellikle olağandışı veya pahalı eşyaları kapsamaya alabilirsiniz. Dilerseniz, kendi sigortanızı da ayarlayabilirsiniz.

Balçova Eşya Depolama, müşterilere aracınızdan eşyaları taşımanıza yardımcı olacak arabalar ve ekibiyle, yatak örtüleri, depo kutuları, kabarcık sargısı, ambalaj bandı ve diğer birçok öğeyi sizin yerinize saklamanız için sağlayabilir. depolama alanı. Herhangi bir sorunuz olursa bize bir telefon açın veya bize bir e-posta bırakın.

V ı p depo [Kişisel Depo]

Bir müşterinin Anka Depolama’daki bir depo ünitesinden yararlanmasının, evlerini veya ofislerini dağınık bırakmanın ötesine geçmesinin pek çok nedeni vardır. Genel depolama öğeleri ve nedenleri şunları içerir:

Evin taşınması veya yenilenmesi sırasında mobilyalar ve diğer eşyalar;

Yaz mobilyaları, şenlik süsleri, mevsimlik spor malzemeleri, örneğin kayak ve rüzgar sörfü gibi mevsimlik öğeler;

Oğlunuzun veya kızınızın eşyalarını ve mobilyalarını üniversiteye taşındıklarında ya da seyahat ettiklerinde saklamak;

Evrakların arşivlenmesi;

Şarap saklama;

Merchandising / promosyon ürünleri;

Sadece ara sıra kullanılan büyük cihazlar;

Bakım için yedek parçalar;

Hobi ve zanaat ürünleri;

Dep-odalar Sistemi Türkiye’de İlk Olarak Firmamız Tarafınca Uygulanmaktadır.Atmaya Kıyamadığınız Tarih Kokan Eşyalarınızı Biz Sizin İçin Özel Odalar da Saklıyoruz.Dep-Oda Güvencesiyle Hem Sizin İçin Hemde Bizim İçin Değerli Olan Eşyalarınız Artık Dep-oda’da Güven Altında;Aklınız Eşyalarınızda Kalmasın…

Depomala Esnasında; Eşyalarınızı:Sel, çalınma, yangın ve her türlü afet için sigortalanır ve depoda yerini alır.
Depoma İşi amatör kişilere ve firmalara yaptırılmayacak kadar dikkatli ve hassasiyet gerektiren bir sanattır.

Balçoca Eşya Depolama

Depolama esnasından 2  gün önceden evinize expertiz gödererek eşyalarınızını sigorta değerini ve nasıl bir depolama teknıgı, nasıl bir ambalajlama tekniği gerektiğine dair bilgi alarak firmamıza bildirir.

Depolama tarihinden birgün öncesinden ön paketleme yapılarak daha korunaklı ve hasarı %0 indirerek taşınma sağlanmaktadır.

Bu bildiriden sonra eşyanıza uygun araç, ekip ve ekipman yollayarak eşyalarınızı V.İ.P (kişiye özel) depolarda muafaza edilir.

Balçova Eşya Depolama

İstediğiniz zaman almak istediğiniz eşyalarınızı kolaylıkla çıkartabilir ve düzenleme imkanına sahip konteynrlara yerleştirilir.

HIRSIZLIĞA KARŞI:ALARM,GÜVENLİK,VE ÖZEL YAPILMIŞ DUVAR VE JİLETLİ TELLER SAYESİNDE DEPOLAMA HİZMETİNE ÖZEN GÖSTERMEKTEYİZ.

Depolama Hizmeti

 • Depolanan eşyalar için artık hiçbir yer değişikliği söz konusu olamaz.Eşyalar uygun bir biçimde yerleştirildikten sonra üstleri uygun ambalaj malzemeleriyle örtülür.
  • Daha Sonrasında ÖZEL YAPIM KONTEYNIRLARA konulması uygun görülen eşyalar konteynırlara yerleştirilir, numaralandırılır ve sandıklar teslimata kadar açılmayacak bir şekilde mühürlenir ve kilitlenir.

 

    ANKA DEPO

 

 • Eşya depolama ve saklama hizmetleri, günümüzde modern bir ihtiyaç haline gelmiştir.Bu ihtiyaçları karşılamak adına firmamız ile son derece modern depolar inşa ederek sizlere bu sektörde hizmet vermek istiyoruz. İster korumak istediğiniz , isterseniz saklamak istediğiniz malzemeleriniz olsun bizim için hiç fark etmez.Eşya depolama ve saklama sektöründe en iyi firma olarak sizlere hizmet vermek istiyoruz.
 • DEPOLAMA

  Depolama avantajları ve depolama sigortası , 18 yıllık tecrübemiz ve uzman kadromuz ile siz değerli müşterilerimize hizmet veriyoruz.Müşterilerimizin istek ve beklentilerini karşılamak için özel tasarlanmış depolarımızda kişisel eşyalarınız ya da saklamak istediğiniz evraklarınız en kaliteli malzemeler ile korunmaktadır.
  Sizler iletişim numaralarımız dan bizlere ulaştıktan sonra. Uzman elemanlarımız eşyalarınız bulunduğu yere gelerek.Ücretsiz ekspertiz yapıp ve onların nasıl depolanacağı hakkında sizleri bilgilendirecekler.Eğer Bizlerle çalışmak isterseniz malzemelerin türlerine veya değerlerine göre değerlendirilip paketlenecekler ve özel taşıma sistemlerimiz ile depolarımıza ulaştırılacaklar ve son sistem modern olan depolarımız da depolanacaktır.Bizlerle çalıştıktan sonra huzurlu bir şekilde onların taşınacağı zamana kadar bekleyebilirsiniz.

 • ANKA  DEPO NEDEN GÜVENLİDİR?Anka Eşya Depo’nuz üst düzey güvenlik elemanları ve alarm sistemleriyle korunan özel bir alanda saklanmaktadır. Rutubetsiz, haşerelere karşı ilaçlanmış, küf barındırmayan, ısıya ve soğuğa dayanıklı Karşıyaka Eşya Depolama ile eşyalarınız her zaman güvence altındadır.Bizim fiyatlarımızı, ekspertiz amacı ile gelen uzman ekibimiz tarafından eşyaların çokluğuna, ambalaj malzemesine göre belirlenecek ve en uygun fiyatla sizleri bilgilendirecektir.
  Depolanacak malzemeler sigortalandığı gibi paketleme işlemi de isteğe göre belirlenecektir.
 • ANKA DEPO GÜVENLİDİR ÇÜNKÜ; Biz en iyi depolama firmasıyız . . .

  • ANKA Deponuz kapıdan alındığında kapısı kilitlenir ve anahtarı sadece sizde bulunur.
  • ANKA Deponuz mühürlenir ve mühür numarası size teslim edilir. Sizin dışınızda kimse deponuzu açamaz.
  • ANKA Deponuz ve eşyalarınız kapınızdan alındığı andan itibaren Yapı Kredi Sigorta güvencesi altındadır. (Bu hizmet için ekstra ücret talep edilmez.)
  • Nakliye ve Depolama Sigorta poliçeleri ile eşyalarınız kaza, yangın ve hırsızlığı karşı sigortalanır.*
  • Maksimum verimlilik prensibiyle tasarlanan ANKA Depolar, eşyalarınızın, saklandığı veya taşındığı anlarda hareket etmesini engelleyerek, korunmasını sağlar. ANKA NAKLİYAT 05394567362 | 02322767695
READ MORE

Gaziemir Eşya Depolama

Gaziemir Eşya Depolama

Gaziemir Eşya Depolama Mağaza, alış veriş merkezi ve benzer kurumların, eşya depolama konusunda sıkıntı yaşadıklarını biliyoruz.Bu sıkıntılara çözüm önerisi sunmak adına elimizden geleni yapıyoruz. Kalabalık ürün gruplarını bir depoda muhafaza etmek istiyorsanız , bunu güvenilir bir şekilde yapmak istiyorsanız .eğer sizler de Gaziemir eşya depolama adresini tercih edebilirsiniz.

İşletme olarak hizmet veren kurumların, sahip oldukları ürün sayısı da haliyle çok fazla oluyor,bu ürünleri depolamak için geniş bir alana ihtiyaçları oluyor. Bu alanları sizler için oluşturuyor . Güvenilir bir şekilde depoluyoruz. Eşyalarınızın güvenliğinden firma olarak bizler sorumluyuz,ve sigortalama işlemlerini de yaptığımız için sorunsuz bir şekilde hizmet verdiğimizi düşünüyoruz.

Anka Nakliyat Eşya Depolama

Gaziemir eşya depolama, firması olarak bu sektördeki açıkları en iyi şekilde analiz ediyor.Elimizden geldiği kadar bu açıkları da kapatmaya çalışıyoruz. Deneyimli ekibimiz sayesinde eşyalarınız kısa sürede ilgili alanlara naklediliyor.Gerekli notlar da alınarak depolanıyor.

Gaziemir depolama

Eşya depolama hizmetlerinin büyük bir sektör haline gelmesi bazılarınızı şaşırtabilir ,çünkü bu tür bir hizmete neden ihtiyaç duyulur; gibi sorular soruluyor ancak büyük firmalar, kalabalık eşya gruplarını muhafaza etme konusunda sorun yaşıyor.Ekibimiz de bu açığı en iyi şekilde fark ederek gerekli çalışmaları yapıyor.

Gaziemir Eşya Depolama

Gaziemir eşya depolama firması olarak bu sektörü daha iyi yerlere getirmeye çalışıyoruz. Az önce de söylediğimiz gibi daha güvenilir bir hizmet politikası ile yolumuza devam ediyoruz. İnsanların, bize güvenmesi için çok fazla neden var .Her geçen gün bu nedenleri de arttırarak sektörün en iyisi olmaya devam ediyoruz.

DEPOLAMA

Eşyalarınızı en güvenilir alanlarda depolayarak belirttiğiniz tarihte de sizlere teslim ediyoruz. Akıllardaki soru işaretlerini gidermek adına dilerseniz en çok merak edilene de yanıt verelim ve sizleri de bilgi sahibi yapalım.

Eşyalarınızın başına herhangi bir şey gelmesi durumunda`; firma olarak tüm sorumluluğu üstleniyor ve gerekli ödeme ile birlikte telafiyi de yapıyoruz. Bugüne karda başımıza bu tarz bir şey gelmedi, çünkü çok güçlü güvenlik önlemleri ile bu sektörde hizmet veriyoruz ve sizlere sorun yaşatmıyoruz.

İletişim

Gaziemir eşya depolama fiyatları konusunda da hiç bir tereddütünüz olmasın, çok uygun fiyatlarla eşyalarınızı İzmirin her bölgesinden alarak hasarsız bir şekilde depolarımızda muhafaza etmekteyiz 0232 276 76 95

05394567362

READ MORE

Bayraklı Eşya Depolama

İzmir Bayraklı Eşya Depolama Firması Fiyatları;

İzmir Güzelbahçe Eşya Depolama Bayraklı Eşya Depolama Firması olarak; yıllardır sadece bu işi yapmaktayız. Dolayısı ile 40 yıllık süreç içinde İzmir şehrine ve ilçesine 40 dan fazla gelmişliğimiz bulunmaktadır.

İzmir / Bayraklı , ilçesinde Eşya Depolama ilgili her nekadar büyük metropol illerinde ki depolama ihtiyacı olmasada Anka nakliyat olarak bu ilçede olduğumuzu bilmenizi isteriz. Bulunduğunuz İzmir illinde bir günlük olmak istemiyoruz. Geleceğimize yatırım yapmak istiyoruz.

Bayraklı Eşya Depolama Firmasının Amacı

Amacımız; Bayraklı Eşya Depolama firması olarak, uygun koşullarda eşyalarınızın belirli standartlarda güvenliği sağlanarak ve muhafaza edilerek, minumum kâr amacı güderek Eşya Depolama işini İzmir / Bayraklı ilçesinde de en üst seviyelere çıkarmak. Eşyalarınızın ömrünü uzatmak ve 3 4 yıla bir eşya yenileme derdinden sizleri kurtarmak firmamızın temel prensipleri arasındadır.-Ev eşyalarınızı İzmir ve Çevre İlleri İçerisinde Bulunan Adresinizden Alıp ve depolamaktayız.Bayraklı Eşya Depolama Hİzmetimizde Sizler İçin En kaliteli ve En Sağlıklı Malzemelerle, Ev Eşyanızı Paketleyip, Ambalajlayıp Son Sistem Depolarımız da Sizler İçin Muhafaza Ediyoruz.

Müşterilerimizden aldığımız dönüşlerle, Eşya Depolamada ne kadar doğru yolda olduğumuzu göstermektedir.Depolama ve Ambalaj Ücretleri Eşyanın Hacmine Göre Belirlenmektedir. Tamamen Sizlerin Beklentileri Doğrultusunda Ekiplerimiz Malzemelerinizi Özenle Paketleyip Tekrar Sizlere İade Edeceklerdir. Müşterilerimiz İstendiği Takdirde Kendi Temin Edecekleri Bayraklı Evden Eve Nakliyat Firmaları ile Eşya Depolama Tesisimize Eşyalarını Getirebilirler.Ortalama 1+1 Salon Eşyanın Depolama Ücreti ile 3+1 Evin Depolama Fiyatları Değişmektedir. Ayrıntılı Bilgiyi Çağrı Merkezinden Alabilirsiniz.

Bayraklı Eşya Depolama

İzmir Bayraklı Eşya Depolama Firmaları içinde Bayraklı Depolama olarak var olmak istiyoruz. Türkiye firması olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz. Geleceğimize yaptığımız yatırımlar ile bubüyüme, bizim gibi vizyon sahibi firmaların yapabileceği bir yaklaşım olduğunun farkındayız.

Biz kendimizden emin bir şekilde 40 yıldır yolumuza devam ediyoruz. Nedeni sizce de ortada değilmi?
Misyon ve Vizyon sahibi sahibi firmalar yıllarca ancak ayaktakalabilir.

Eşyalarınızın değerini ancak bizim gibi firmalar bilebilir. Kimileri için biliyoruz ki; tek bir düğme bile değerlidir. Bize emanet ettiğiniz bir iğnenin dahi size hesabını verebilecek bir firmayız.

Bayraklı Depolama Türkiye’nin her yerinde. Biz sadece İzmir ‘ de hizmet vermiyoruz. Siz neredeyseniz, bizde oradayız.

Bir telefon kadar yakın olduğumuzu bilmenizi rica ederiz  . Esyalarınızı güvenle depolatmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz .

READ MORE

Güzelbahçe Eşya Depolama ve Evden Eve taşımacılık hizmetleri

Eşya Depolama İzmir

Güzelbahçe Eşya Depolama Şehir hayatının temel sorunlarından birisi de eşya depolamadır. Eşya depolama İzmir için alternatif çözüm üretmek elzem bir hal almış durumdadır. İzmir metropol kent olduğu için “bu eşyayı nerede saklarım” sorusu herkesi meşgul etmektedir.

Eşya mı nereye koyacağım sorusunun güvenli cevabını Mavi Ege nakliyat da bulabilirsiniz.

Eşya Depolama İzmir de Nasıl Yapılır?

Biz Anka nakliyat firması olarak eşya depolamak için özel bir alan oluşturduk.

Neden?

Çünkü eşya depolamak her anlamda güvenlik gerektiren bir iştir.

Eşya depolama çözümü de profesyonel olmak durumundadır.

Biz öncelikle depomuzu özelikle koruyucu niteliği olan hale getirdik.

 1. Eşya depomuzu rutubetten arındırdık.
 2. Depo olası haşarılara karşı ilaçlanmaktadır.
 3. Depo fiziksel güvenliği özel olarak güçlendirildi.

Eşya Depolamak Güvenli mi?

Eşya depolamak güvenli mi sorusunun cevabı oldukça basittir. Güvenli bir firmanın güvenli deposunda saklanırsa elbette güvenlidir.

Hangi firmalar eşya depolama da güvenlidir?

Güvenli eşya depolama firması arıyorsanız elbette ki güvenebileceğiniz firmayı bulmanız gerekiyor. Hangi firmaların güvenli olduğunu bulmak detaylı araştırma ile mümkündür.

Eşya depolamayı profesyonel iş edinmiş, yasal olan, sözleşmeli çalışan ve eşya güvenliği için depoya aldığı eşyayı mutlaka sigortalayan firmaları tercih edebilirsiniz.

İzmir Eşya Depolama da Dikkat

Kolay yoldan para kazanmak isteyen kendini de eşya depolama firması gibi tanıtan bir çok firma ve kişi mevcuttur. Gerçekte eşya depolama konusunda ne bir bilgisi, ne bir deneyimi ne de tekniğe sahip değildir. Bir çok eşya depolaması yapan firma yasal dahi değildir.

Yasal olmayan, eşya depolama sözleşmesi yapmayan kişi ya da firmalara depolaması için eşyalarınızı teslim etmemeye dikkat ediniz. Bu önemli zira sonra o firmaya da eşyalarınıza da ulaşamazsınız.

Dikkat edeceğiniz esas husus, eşya depolama sözleşmesi, eşya depolama sigortası ile resmi güvenceler oluşturan yasal firmaları tercih etmenizdir.

Güzelbahçe Eşya Depolama Fiyatları

İzmir eşya depolama fiyatı günlük, aylık, haftalık, yıllık ve yine eşya niteliğine göre belirlenmektedir. Bu nedenden dolayı da depolanacak eşya görülmeden eşya depolama İzmir fiyatı 300 TL – 500  TL gibi doğrudan bir rakam telaffuz edilemez.

İzmir eşya depolama fiyatı ve daha fazla bilgi için lütfen firmamız ile irtibat kurunuz. En azından doğru bilgi edinebilirsiniz.

READ MORE

Bornova Eşya Depolama

Bornova Eşya Depolama, Bornova evden eve nakliyat firmaları, sadece taşımacılık hizmeti değil de bazı durumlarda eşya depolama hizmetini de müşterilerine sunmaktadır. Bazı durumlarda kurumlar ya da bireyler eşyaların depolanmasına ihtiyaç duyar. Bu gibi hizmetleri sağlayan nakliyat firmaları da İzmir Bornova’da kaliteli hizmet sunmaktadır.
Özellikle Bornova’da olan eşya depolama ihtiyacına cevap veren firmalar, kaliteli çalışmaları ile adlarından sık sık söz ettirmektedir. Bornova Eşya Depolama olarak depolama yöntemleri ve depolama kalitesi ile müşterilerinin beğenisini kazanan firmalar, müşterilerine 7 gün 24 saat depolama hizmeti vermektedir. Müşterisinin depolamak istediği tüm eşyalarına kendi eşyasıymış gibi muamele eden firmalar, bu konuda müşterisine çok yardımcı olmaktadır. Depolama hizmetinin yanı sıra sigortalama hizmeti de sunan firma, bu şekilde müşterilerin haklarını da koruma altına almaktadır.

Nakliyat firmaları Bornova eşya depolama hizmetini kaliteli bir biçimde vermek için bazı adımlara uymak durumundadır. Depolama hizmetinin aşamalarını ise şöyle anlatmak mümkün olacaktır:
-Firma, öncelikle ücretsiz bir ekspertiz yollayarak depolanması planlanan eşyaları analiz eder. Bu analiz sonucunda eşyaların durumuna ve miktarına göre depolama planı yapılır. Ekspertiz ayrıca eşyaları taşıyacak çalışanları, araçları ve kapasiteye göre depoyu ayarlamakta, müşterisine fiyat da vermektedir.
-Daha sonra depolama ve taşıma sözleşmesi yapılır. Bu sözleşme ile beraber sigortalama hizmeti de yapılmaktadır.
-Bunun akabinde çalışanlar eşyaları araçlara yükler ve depolama alanına getirir. Eşyalar
depolanmadan önce kaliteli ambalaj malzemeleri ile korunması amacıyla paketlenmektedir.

Bornova Eşya Depolama FİYATLARI

Günlük, haftalık ve aylık olarak depolama hizmeti veren firmalar ücreti de süreye ve eşya kapasitesine göre belirlemektedir. İzmir Bornova ’da eşyalar depoya girdiği andan itibaren fiyatlandırmalar başlamakta ve çıkış anına kadar da fiyat girilmektedir. Bornova Eşya Depolama olarak , eğer sizler de eşyalarınızı güvenilir bir ortamda depolamak istiyorsanız mutlaka İzmir Bornova da hizmet veren firmaların depolarını ve depolama hizmetini incelemeli, kararınızı da buna göre vermelisiniz. Daha detaylı bilgi için bizimle İletişime geçiniz.Balçova Eşya Depolama için tıklayınız.

Bornova Eşya Depolama, Bornova evden eve nakliyat firmaları, sadece taşımacılık hizmeti değil de bazı durumlarda eşya depolama hizmetini de müşterilerine sunmaktadır. Bazı durumlarda kurumlar ya da bireyler eşyaların depolanmasına ihtiyaç duyar.

 

READ MORE