Skip to Content

Blog Archives

Bayraklı Eşya Depolama

İzmir Bayraklı Eşya Depolama Firması Fiyatları;

İzmir Güzelbahçe Eşya Depolama Bayraklı Eşya Depolama Firması olarak; yıllardır sadece bu işi yapmaktayız. Dolayısı ile 40 yıllık süreç içinde İzmir şehrine ve ilçesine 40 dan fazla gelmişliğimiz bulunmaktadır.

İzmir / Bayraklı , ilçesinde Eşya Depolama ilgili her nekadar büyük metropol illerinde ki depolama ihtiyacı olmasada Anka nakliyat olarak bu ilçede olduğumuzu bilmenizi isteriz. Bulunduğunuz İzmir illinde bir günlük olmak istemiyoruz. Geleceğimize yatırım yapmak istiyoruz.

Bayraklı Eşya Depolama Firmasının Amacı

Amacımız; Bayraklı Eşya Depolama firması olarak, uygun koşullarda eşyalarınızın belirli standartlarda güvenliği sağlanarak ve muhafaza edilerek, minumum kâr amacı güderek Eşya Depolama işini İzmir / Bayraklı ilçesinde de en üst seviyelere çıkarmak. Eşyalarınızın ömrünü uzatmak ve 3 4 yıla bir eşya yenileme derdinden sizleri kurtarmak firmamızın temel prensipleri arasındadır.-Ev eşyalarınızı İzmir ve Çevre İlleri İçerisinde Bulunan Adresinizden Alıp ve depolamaktayız.Bayraklı Eşya Depolama Hİzmetimizde Sizler İçin En kaliteli ve En Sağlıklı Malzemelerle, Ev Eşyanızı Paketleyip, Ambalajlayıp Son Sistem Depolarımız da Sizler İçin Muhafaza Ediyoruz.

Müşterilerimizden aldığımız dönüşlerle, Eşya Depolamada ne kadar doğru yolda olduğumuzu göstermektedir.Depolama ve Ambalaj Ücretleri Eşyanın Hacmine Göre Belirlenmektedir. Tamamen Sizlerin Beklentileri Doğrultusunda Ekiplerimiz Malzemelerinizi Özenle Paketleyip Tekrar Sizlere İade Edeceklerdir. Müşterilerimiz İstendiği Takdirde Kendi Temin Edecekleri Bayraklı Evden Eve Nakliyat Firmaları ile Eşya Depolama Tesisimize Eşyalarını Getirebilirler.Ortalama 1+1 Salon Eşyanın Depolama Ücreti ile 3+1 Evin Depolama Fiyatları Değişmektedir. Ayrıntılı Bilgiyi Çağrı Merkezinden Alabilirsiniz.

Bayraklı Eşya Depolama

İzmir Bayraklı Eşya Depolama Firmaları içinde Bayraklı Depolama olarak var olmak istiyoruz. Türkiye firması olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz. Geleceğimize yaptığımız yatırımlar ile bubüyüme, bizim gibi vizyon sahibi firmaların yapabileceği bir yaklaşım olduğunun farkındayız.

Biz kendimizden emin bir şekilde 40 yıldır yolumuza devam ediyoruz. Nedeni sizce de ortada değilmi?
Misyon ve Vizyon sahibi sahibi firmalar yıllarca ancak ayaktakalabilir.

Eşyalarınızın değerini ancak bizim gibi firmalar bilebilir. Kimileri için biliyoruz ki; tek bir düğme bile değerlidir. Bize emanet ettiğiniz bir iğnenin dahi size hesabını verebilecek bir firmayız.

Bayraklı Depolama Türkiye’nin her yerinde. Biz sadece İzmir ‘ de hizmet vermiyoruz. Siz neredeyseniz, bizde oradayız.

Bir telefon kadar yakın olduğumuzu bilmenizi rica ederiz  . Esyalarınızı güvenle depolatmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz .

READ MORE

Bayraklı Evden Eve Nakliyat

Şirketimiz bütün bu hizmetleri verirken sizlerden çok düşük rakamlar talep eder. Ayrıca ekstra hiçbir ücrette talep etmez. Bayraklı Evden Eve Nakliyat için gerekli tüm donanımlara sahip firmamız bugüne kadar ilçede herhangi bir sorun yaşamamış tüm müşterileri mutlu müşteriler gurubundadır. Hem gece hem de gündüz olmak üzere. Her türlü nakliye işlemlerinizi yapabileceğiniz firmamızda dilerseniz ödemelerinizi birkaç ay erteleyebilir. Dilerseniz de taksitlere bölerek rahat rahat bütçenizi yormadan ödeyebilirsiniz.

Bayraklı Evden Eve Nakliyat işlerinizde sizlere en uygun nakliyat fiyatları ile bugüne kadar hizmet verdik. Bundan sonrada daima kaliteyi ekonomik fiyatlarla sizlere sunmaya devam edeceğiz.

Bayraklı Evden Eve Nakliyat hizmetleri

Eşyalarınıza ekstra bir özen gösteren firmamız bütün eşyalarınızı ayırt etmez ve küçük büyük, değerli değersiz bütün eşyalarınıza aynı özeni ve titizliği gösterir. Bütün eşyalarınızı kapınızdan teslim alan firmamız tek tek hepsine gerekli özeni göstererek onları korumak için her türlü yolu kullanır. Bayraklı Nakliyat talebini yoğun olarak alan Anka Nakliyat şirketimiz vadedilen sürede nakliyat sürecini tamamlamaktadır. Evden eve nakliyat denince Bayraklı ilçesinde en önde firmalardan biridir Anka Evden eve nakliyat. Tüketicilerin mağduriyet yaşamaması için. Sürekli personellerimize hizmet içi eğitim vermekte. Kadrolarımızı sürekli denetim halinde tutmaktayız. Sektörde yaşanan en büyük sorunlardan olan taşıma sonrasında ekstra bedel isteme de firmamızda kesinlikle yaşanmamaktadır

Bayraklı Nİtelikli Evden Eve Taşımacılık

İzmir evden eve nakliyat hizmetimizi bir çok ilçede aralıksız olarak. Yılın her ayı hiç durmadan sağlamaktayız. Tecrübeli ekiplerimizle amacımız tam sorunsuz bir süreci sizlere yaşatmaktır. Bayraklı Evden Eve Nakliyat için bugüne kadar yüzlerce taşımacılık hizmeti vermiş olan firmamız tam anlamıyla müşteri memnuniyet odaklı bir program yürütmektedir.  ( Ambalaj, sünger vb. ) Aynı zamanda kapınıza kadar da aynı titizlikle eşyalarınızı bırakan firmamız hiçbir zaman olduğu gibi bu alanda da sizlerden ekstra bir ücret talep etmez. Bitti mi? Daha bitmedi. Eşyalarınız taşınırken yani bizimle birlikteyken. Her bir parçası sigortalarıdır ve oluşabilecek en ufak bir kazada bile gerekli ödeme şirketimiz tarafından karşılanır.Ancak üzülmeyin eşyalarınızın başına bir şey gelmemesi için bugüne kadar elimizden geleni yaptık ve yapmaya da devam edeceğiz.

 

READ MORE