Çiğli evden eve nakliyat talebinizi aldıktan sonra taşınacak olan eşyalarınızın fiyatlandırması işleminin doğru bir şekilde yapılabilmesi ve sizin için en uygun fiyat teklifinin sunulabilmesi için eşyalarınızın taşınacağı yere ücretsiz ekspertiz personeli gönderilir.

İzmir evden eve nakliyat hizmeti sunan firmamız her ilçede kaliteli hizmet verdiği gibi çiğli ilçesinde de aynı kalitede ve hızda nakliye ve taşımacılık sunmaktadır. Çiğlide 2017 yılını yaşadığımız dönemde neredeyse binlerce taşımacılık sunmuş olan firmamız nitelikli ve eğitimli personelleri ve uzun yıllardır taşımacılıktaki deneyimi ile sizlere özel hizmet sunmaktadır.

Personelimiz taşınacak olan eşyalar için gerekli olan incelemeleri,  taşıma hizmeti esnasında kullanılacak malzeme miktarı ve giderlerini, eşyaların taşınabilmesi için en uygun araç  seçimi, hizmeti yerine getirebilecek personel sayısı ve her hizmetimizde olan ve oluşabilecek sorunlara karşı sizi garanti altına almayı amaçladığımız sigorta bedeli gibi verileri hazırlamaktayız.